Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ У Росії університети без спорткафедр будуть закривати

У Росії університети без спорткафедр будуть закривати
altУ Росії університети, у яких не забезпечується належний рівень занять фізкультурою й спортом, повинні бути закриті. Так вважає президент РФ Дмитро Медведєв.

"Якщо університет не здатен вирішити питання фізкультури й спорту, це може бути цілком достатньою підставою, щоб його позбавити ліцензії. Навіть якщо це університет, що інші вимоги виконує", - заявив Медведєв на засіданні президентської ради по спорту й президії Держради.

"Я хотів би спеціально звернути увагу міністерства освіти - ми не повинні ліцензувати й акредитувати освітні установи, у яких тільки стілець і стіл. Це марнотратно. Насамперед, у зв'язку з тим, що там проблеми зі здоров'ям виникають і у дітей, і у студентів, і потрібно подивитися взагалі насправді, що робиться в інших вищих навчальних закладах", - відзначив президент РФ. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Основы выбора пляжного надувного матраса
 • Музыкальные игры онлайн для девочек
 • Здоровая еда с доставкой на дом
 • Как выбрать надувную кровать?
 • Нюансы выбора и правильный уход за каркасным бассейном
 • Архів
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (2)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)
  Лютий 2018 (4)
  Січень 2018 (6)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.