Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ А.Фурсенко: Лише 20% студентів вчаться "по-справжньому"

А.Фурсенко: Лише 20% студентів вчаться "по-справжньому"
У російських вищих навчальних закладах зараз "по-справжньому" вчаться 15-20% студентів. Таку точку зору висловив в інтерв'ю радіостанції "Эхо Москвы" міністр освіти і науки РФ Андрій Фурсенко.
"Я досить багато спілкуюся зі студентами і з викладачами. У нас приблизно одні і ті ж оцінки: по-справжньому сьогодні вчаться 15-20%, ну, в хороших ВНЗ - 30% студентів", - сказав він.
"Є, хто не хоче і не може - я думаю, що їх не дуже багато. Хоча, теж, напевно, відсоток порівнянний з лідерами. А є чимала кількість людей, можливо, до половини, які можуть, але не хочуть. У принципі, якщо створити правильну мотивацію і правильні умови, то вони можуть вчитися", - додав міністр освіти і науки РФ.
А.Фурсенко відзначив, що дуже важливо зрозуміти, що робити з такими людьми, як їх вчити, а також "як забезпечити мотивацію і як зацікавити їх, і як створити технології, в яких би вони зуміли, можливо, швидше, простіше чомусь вивчитися і включитися в реальне життя".
За оцінкою міністра освіти і науки РФ, в даний час 80% випускників шкіл йдуть отримувати вищу освіту. Для порівняння в Радянському Союзі до ВНЗ йшло максимум 20% випускників останнього класу школи. При цьому до останнього класу доходили далеко не всі учні шкіл. "Тобто, це означає, що була все ж таки невелика частина суспільства, яка йшла і здобувала вищу освіту", - зробив висновок міністр освіти РФ. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: освіти, міністр, науки, можливо, мотивацію, можуть, створити, багато, останнього, класу, освіту, посправжньому, вчаться, студентів, випускників, реальне, життя, чомусь, включитися, вивчитисяСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Изучаем английский язык без напряжения
 • ISTQB Foundation Level – курсы открывающие мир IT
 • “Бар Гидкий Койот” – ідеальне місце для студентів
 • Почему стоит выучить английский язык
 • Защитые роллеты – привлекательное и практичное устройство
 • Архів
  Квітень 2019 (12)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.