Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Більшість росіян незадоволена рівнем шкільної освіти

Більшість росіян незадоволена рівнем шкільної освіти

У Росії 49% громадян не задоволені ситуацією в російській школі. Так, 37% вважають її тривожною, 12% - критичною. Такі дані дослідження оприлюднив Всеросійський центр вивчення суспільної думки (ВЦВСД).

Згідно даним дослідження, побоювання характерні, у першу чергу, для 35-59-річних росіян (53%), москвичів і петербуржців (59%). При цьому 38% росіян вважають, що ситуація в системі шкільної освіти складається позитивно (на думку 35% вона нормальна, 3% - відмінна).

Позитивні оцінки дають, у першу чергу, ті, у кого є діти шкільного віку (39%), 18-24-річні респонденти (51%) і селяни (46%).
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: дослідження, чергу, росіян, вважають, першу, освіти, складається, позитивно, шкільної, системі, петербуржців, цьому, ситуація, думку, нормальна, респонденти, селяни, шкільного, даютьСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • ГДЗ и решебники в 6 классе
 • Утверждена должность «Учитель начальных классов» для учреждений среднего образования
 • Конспект уроку зарубіжноЇ літератури на тему Балада «Як Робін Гуд став розбійником»
 • Конспект уроку природознавства у 1 класі на тему «Якими бувають рослини? Дикорослі та культурні рослини»
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Архів
  Жовтень 2018 (7)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.