Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Недержавних ВНЗ у Росії може стати удвічі менше

Недержавних ВНЗ у Росії може стати удвічі менше

Кількість недержавних ВНЗ в майбутньому може скоротитися більш ніж удвічі через недобор студентів на перший курс цього року, повідомила глава Федеральної служби з нагляду у сфері освіти і науки РФ Любов Глєбова.

В даний час в Росії близько 3,5 тисяч ВНЗ, з них 1,4 тисяч - недержавні ВНЗ та їх філії.
"За підсумками приймальної кампанії (2009 року), основна кількість недержавних ВНЗ набрала менше половини студентів. Зрозуміло, що вони або зливатимуться, або реорганізовуватимуться", - сказала Глєбова.


На її думку, в умовах кризи можуть вижити лише ті недержавні ВНЗ, які дають своїм студентам якісну освіту.
"Якщо раніше в такого роду ВНЗ (де дають неякісну освіту) йшли, щоб отримати диплом за 200 доларів, то зараз до них ніхто не піде, тому що з їх дипломом на ринку праці робити нічого, на роботу не візьмуть", - вважає глава Федеральної служби з нагляду у сфері освіти і науки РФ.
Вона вважає, що недержавні ВНЗ повинні нарівні з державними брати участь в конкурсі з розподілу бюджетних місць. Це, на думку Глєбової, створить здорову конкуренцію між навчальними закладами і дозволить зробити освіту в них якіснішою.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: освіту, недержавні, освіти, сфері, нагляду, служби, науки, Глєбова, думку, вважає, Федеральної, дають, тисяч, глава, студентів, недержавних, ринку, дипломом, праці, нічогоСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.