Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}



Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Недержавних ВНЗ у Росії може стати удвічі менше

Недержавних ВНЗ у Росії може стати удвічі менше

Кількість недержавних ВНЗ в майбутньому може скоротитися більш ніж удвічі через недобор студентів на перший курс цього року, повідомила глава Федеральної служби з нагляду у сфері освіти і науки РФ Любов Глєбова.

В даний час в Росії близько 3,5 тисяч ВНЗ, з них 1,4 тисяч - недержавні ВНЗ та їх філії.
"За підсумками приймальної кампанії (2009 року), основна кількість недержавних ВНЗ набрала менше половини студентів. Зрозуміло, що вони або зливатимуться, або реорганізовуватимуться", - сказала Глєбова.


На її думку, в умовах кризи можуть вижити лише ті недержавні ВНЗ, які дають своїм студентам якісну освіту.
"Якщо раніше в такого роду ВНЗ (де дають неякісну освіту) йшли, щоб отримати диплом за 200 доларів, то зараз до них ніхто не піде, тому що з їх дипломом на ринку праці робити нічого, на роботу не візьмуть", - вважає глава Федеральної служби з нагляду у сфері освіти і науки РФ.
Вона вважає, що недержавні ВНЗ повинні нарівні з державними брати участь в конкурсі з розподілу бюджетних місць. Це, на думку Глєбової, створить здорову конкуренцію між навчальними закладами і дозволить зробити освіту в них якіснішою.




 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: освіту, недержавні, освіти, сфері, нагляду, служби, науки, Глєбова, думку, вважає, Федеральної, дають, тисяч, глава, студентів, недержавних, ринку, дипломом, праці, нічого



Схожі матеріали



Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Як знайти хорошого репетитора: 6 корисних порад
 • Хепа фильтр для пылесоса, как часто менять?
 • Лучшие по доставке автозапчастей в регионе, онлайн точки продаж открывают возможности.
 • Клуб разговорный с английского!
 • Архів
  Жовтень 2018 (3)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі








  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.