Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ У Великій Британії відкриються табори для школярів, що мають схуднути

У Великій Британії відкриються табори для школярів, що мають схуднути
Учні молодших класів британських шкіл зможуть пройти курси схуднення в спеціалізованих центрах. Фінансований Національною службою охорони здоров'я Великої Британії (NHS) проект направлений на боротьбу із зайвою вагою серед дітей.

Схеми реалізації цього проекту будуть випробувані в містах Ротерхем (Rotherham) і Ноттінгем (Nottingham). Британська Національна служба охорони здоров'я закликає інші організації підтримати цю ініціативу.
Курс боротьби із зайвою вагою розрахований на шість тижнів. Вартість курсу з проживанням пацієнта в спеціалізованому центрі складає до трьох тисяч фунтів стерлінгів. Крім того, пацієнт може відвідувати курс, проживаючи поза центром.
Всі учні початкової школи у Великій Британії проходять вимірювання зросту і ваги протягом першого і другого року навчання. Після чого батьки учнів одержують листи з відомостями про стан здоров'я дитини. Згідно новій схемі, батькам дітей, що мають надлишкову вагу, буде запропоновано відправити школярів на курси схуднення.
Учнів, які страждають на ожиріння, відправлятимуть на консультацію педіатра для призначення медикаментозного або хірургічного лікування.

Національна служба охорони здоров'я Великої Британії відзначає, що кожен третій британський школяр має проблеми з надлишковою вагою до закінчення початкової школи. При збереженні нинішніх темпів зростання рівня ожиріння до 2050 року число страждаючих на це захворювання збільшиться до 60 відсотків - серед британських чоловіків, до 50% - серед жінок, до 25% - серед дітей. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Товары для тенниса: выбираем ракетку
 • Часы: история и нюансы выбора
 • Получаем качественное образование заграницей
 • Які фунгіциди для картоплі бувають
 • Как правильно выбрать обручальные кольца?
 • Архів
  Червень 2019 (3)
  Травень 2019 (18)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.