Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ У Росії всім студентам виплачуватимуть стипендію до першої сесії

У Росії всім студентам виплачуватимуть стипендію до першої сесії
altУ Росії набирає чинності федеральний закон РФ від 18 липня 2009 року №184-ФЗ "Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації з питань виплати стипендій і організації освітнього процесу в освітніх установах".

Закон встановлює, що "в період з початку навчального року до здачі заліків і (або) іспитів в рамках першої поточної атестації стипендії виплачуються всім студентам очної форми навчання, зарахованим на перший курс".
Крім того, згідно поправкам, терміни припинення прийому на навчання, відповідно до державних освітніх стандартів, переносяться з 31 серпня 2009 року на 30 грудня 2009 року з метою забезпечення рівних прав громадян, що поступають на очну, очно-заочну (вечірню) і заочну форми навчання.
Нагадаємо, раніше президент Росії Дмитро Медведев повідомив, що близько 25 тисяч успішних студентів, що навчаються на платній основі, цього року будуть переведені на бюджетні місця. Крім того, більше 300 ВНЗ прийняли рішення зафіксувати плату в рублях для теперешніх студентів на весь період їх навчання. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: навчання, форми, студентів, освітніх, Росії, період, вечірню, очнозаочну, заочну, президент, Нагадаємо, поступають, раніше, забезпечення, переносяться, стандартів, державних, відповідно, серпня, грудняСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.