Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Російський уряд розширив список спеціальностей майбутніх випускників медичних ВНЗ

Російський уряд розширив список спеціальностей майбутніх випускників медичних ВНЗ
altУряд Росії розширив список медичних спеціальностей.

Тепер у російських ВНЗ студенти зможуть цілеспрямовано вивчати пластичну хірургію та водолазну медицину. Зокрема, фахівці з водолазної медицини, будуть стежити за здоров'ям водолазів. Крім того, у список включені "Медико-соціальна експертиза" і "Косметологія".

До цього часу, у жодному ВНЗ Росії такі спеціальності не були виділені як самостійні. Раніше студенти, які навчалися по них, одержували навички в рамках інших спеціалізацій. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: Росії, студенти, список, Косметологія, цього, жодному, Медикосоціальна, водолазів, включені, спеціальності, експертиза, самостійні, рамках, інших, спеціалізацій, навички, одержували, здоровям, Раніше, навчалисяСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Изучаем английский язык без напряжения
 • ISTQB Foundation Level – курсы открывающие мир IT
 • “Бар Гидкий Койот” – ідеальне місце для студентів
 • Почему стоит выучить английский язык
 • Защитые роллеты – привлекательное и практичное устройство
 • Архів
  Квітень 2019 (12)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.