Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ У японських ВНЗ безкоштовно роздають iPhone

У японських ВНЗ безкоштовно роздають iPhone
У японських ВНЗ безкоштовно роздають iPhoneЯпонці давно відомі своєю любов'ю до електронних новинок і усіляких нових розробок.

І навіть до такої проблеми, як відвідування студентами занять, тут підходять із застосуванням останніх технологій. Так, один з японських університетів розпочав використовувати смартфони iPhone для моніторингу відвідування занять. Смартфони студенти перших і других курсів отримали безкоштовно.
Університет Аояма Гакун, розташований в місті Сагаміхара, що недалеко від Токіо, залучив до тестування нової системи 550 студентів, а також місцевих викладачів. В Університеті розповідають, що iPhone тут створюють мобільну інформаційну мережу між учнями і викладачами з одного боку, а з іншого - дозволяють останнім відстежувати відвідування університету студентами. Студент, що прийшов на заняття, прямо на вході в аудиторію набирає в мобільному пристрої, встановленому в його смартфон, свій унікальний номер і номер аудиторії. Щоб запобігти віддаленому входу до мережі, нова система відстежує місце розташування смартфона і студента по GPS.

"Наша мета полягала не в тому, щоб просто відстежувати відвідування лекцій, ми сподіваємося використовувати такі розробки, щоб спростити процес спілкування студента і викладача, щоб вони могли обговорювати різні теми", - говорить в один із розробників системи Ясухіро Іджіма.

В Університеті говорять, що нова технологія не порушує прав студентів на особисте життя, оскільки працює лише в межах університету. "З японськими телефонами можливо автономно посилати дані про місце розташування, в iPhone ці дані вимагають верифікації", - говорить він.

"До цього часу ми використовували ручку і папір, щоб відмічати студентів на занятті, але із стільниковим телефоном нам не потрібно витрачати щодня багато часу на одне і те ж. Думаю, що це здорово", - говорить 20-річний студент Юкі Маруя.

Пізніше університет має намір передавати на iPhone записи лекцій, електронні матеріали і розклади занять для тих студентів, що пропустили лекції або семінари. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: відвідування, студентів, занять, номер, студентами, відстежувати, системи, Університеті, університету, місце, говорить, студента, розташування, іншого, одного, дозволяють, викладачами, останнімСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Как сделать систему обогрева теплицы собственными руками
 • Архів
  Березень 2019 (8)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.