Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ В Каліфорнійський університет помилково зарахували 30 тис. осіб

В Каліфорнійський університет помилково зарахували 30 тис. осіб
В Каліфорнійський університет помилково зарахували 30 тис. осібВ студенти Каліфорнійського університету в Сан-Дієго (UC San Diego) помилково було зараховано 28 тис. осіб: абітурієнти одержали від навчального закладу електронні листи з привітаннями з приводу вступу.


Однак уже через кілька годин усі вони одержали нові листи: цього разу керівництво університету повідомляло "студентів" про те, що розіслало вітання помилково.

Як виявилося, це відбулося тому, що послання з повідомленням про прийом до університету були розіслані всім 46 тис. абітурієнтів, що подали документи на зарахування в навчальний заклад, тоді як у дійсності можливість отримувати освіту в UC San Diego одержали лише 18 тис. осіб. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: університету, одержали, помилково, листи, абітурієнтів, прийом, розіслані, повідомленням, відбулося, вітання, виявилося, зарахування, можливість, отримувати, освіту, дійсності, закладСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • О чем молчат тренеры? 3 топ лайфхака, по выбору экипировки для футбольных тренировок.
 • Баклажаны в теплице - рассада, полив
 • Як підготуватися до весілля?
 • Компрессорное оборудование, разновидности
 • Салют в Киеве – это всегда яркий праздник
 • Архів
  Лютий 2019 (2)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)
  Вересень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.