Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Російські ВНЗ дадуть студентам відстрочку по оплаті навчання

Російські ВНЗ дадуть студентам відстрочку по оплаті навчання
Російські ВНЗ дадуть студентам відстрочку по оплаті навчанняРяд російських ВНЗ продовжить терміни оплати навчання, заявив голова комітету Держдуми з освіти Григорій Балихін.
Під час "круглого столу" з питань, пов'язаних з перспективами вищої освіти, Балихін заявив, що багато студентів не можуть вчасно вносити оплату за семестр через фінансову кризу. Проте відстрочка до 1 березня, на думку парламентарія, не є вирішенням проблеми.
Балихін повідомив, що з 3,5 тисяч студентів, які отримували кредити на оплату навчання за програмою "Кредо" банка "Союз", приблизно тисяча осіб в даний час не отримує грошей. Через те, що програма кредитування навчання не контролювалася Міносвіти, і кредити видавали різні банки, точна кількість студентів, що залишилися без кредитних коштів на оплату навчання, невідома.
19 січня стало відомо, що Міністерство освіти і науки РФ і ректорське співтовариство працюють над заходами, які дозволять подолати кризу у сфері платної вищої освіти. Передбачається, зокрема, переводити деяких платників на бюджетні місця, що звільняються, а також підтримувати програми кредитування. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.