Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів

Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів

Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерівВ Інтернеті з'явився новий вірус, який дозволив хакерам отримати доступ до 3,5 мільйонів комп'ютерів.

Новий інтернет-черв'як Downadup, відомий також як Conficker, передав під контроль невідомих хакерів 3,5 мільйони заражених комп'ютерів. Про це попереджає сайт компанії F-Secure, який займається IT-безпекою та розробкою антивірусів.
Оцінка у 3,5 мільйони комп'ютерів є, за словами аналітиків F-Secure, консервативною. З 13 по 14 січня кількість заражених комп'ютерів зросла більш ніж на мільйон. Для порівняння, саме мільйон машин було у відомому ботнеті Storm під час його розквіту.
Найбільше "заражених" IP у Китаї, Бразилії та Росії. За кожним IP може ховатися безліч комп'ютерів.
Для проникнення на комп'ютер користувача черв'як має бути завантажений з сайту зловмисника. Звичайно як майданчик використовується певний сайт, який борцям зі шкідливими програмами вдається закрити.

Відмінність Downadup у тому, що він щодня створює безліч варіантів нових доменів. Наступного дня реєструється тільки один з варіантів. F-Secure намагається випередити зловмисників, реєструючи можливі домени наперед.

Як відзначає в своєму блозі співробітник F-Secure, Downadup використовує вразливість в реалізації протоколу RPC Microsoft. Перевірити, чи заражений комп'ютер, можна, спробувавши зайти на сайт F-Secure або "Лабораторії Касперського". Черв'як їх блокує, і на заражених комп'ютерах вони не відкриваються. Прибрати черв'яка з комп'ютера можна, викачавши спеціальну програму.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: компютерів, заражених, мільйони, мільйон, безліч, компютер, Росії, кожним, ховатися, Бразилії, ботнеті, машин, розквіту, Китаї, Найбільше, порівнянняСхожі матеріали

 • Microsoft представила нову ОС - Windows 7 - Освіта та наука в світі На виставці CES-2009, що пройшла в Лас-Вегасі минулого вікенду, компанія Microsoft представила публіці бета-версію нової операційної системи WindowsВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.