Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Массачусетський технологічний університет видають дипломи на блокчейні біткоіни

Массачусетський технологічний університет видають дипломи на блокчейні біткоіни
Массачусетський технологічний університет видають дипломи на блокчейні біткоіниДля випуску «доступних для перевірки» і «захищених від копіювання» цифрових версій дипломів випускників використовувалося додаток Blockcerts Wallet. Пілотний блокчейн проект заснований на партнерстві між MIT, Кембриджським університетом і компанією Software Learning Machine з Массачусетса, яка в минулому році спільно розробила відкритий стандарт Blockcerts.

«Одним з мотивів було те, щоб студенти могли курирувати свої власні облікові дані. Пілотний проект уможливив для них мати і ділитися записами безпечно з тими, з ким вони захочуть », - говорить один з деканів MIT Мері Каллахан (Mary Callahan). У MIT підкреслюють, що навіть якщо університет закінчить жити, записи в блокчейне збережуться. «Люди можуть мати своїми офіційними даними і використовувати їх, що є фундаментальним зрушенням», - поінформував він. Learning Machine передає, що для створення цифрових позначок був обраний саме блокчейн біткоіни, але не якийсь інший блокчейн, так як «безпека в даному блокчейне варто в пріоритеті перед іншими характеристиками, такими як швидкість, вартість і простота експлуатації». Варто, однак, зазначити, що сам диплом не зберігається в блокчейне - в системі передбачена тільки тимчасова мітка, яка говорить про те, що MIT створив цифровий запис до конкретного сертифікату. Це дає можливість студенту підтвердити своє право на отримання диплома пізніше. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Microsoft представила нову ОС - Windows 7 - Освіта та наука в світі На виставці CES-2009, що пройшла в Лас-Вегасі минулого вікенду, компанія Microsoft представила публіці бета-версію нової операційної системи WindowsВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • ГДЗ и решебники в 6 классе
 • Утверждена должность «Учитель начальных классов» для учреждений среднего образования
 • Конспект уроку зарубіжноЇ літератури на тему Балада «Як Робін Гуд став розбійником»
 • Конспект уроку природознавства у 1 класі на тему «Якими бувають рослини? Дикорослі та культурні рослини»
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Архів
  Жовтень 2018 (7)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.