Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Російські студенти замість канікул будуть будувати Керченський міст

Російські студенти замість канікул будуть будувати Керченський міст
У Росії сформували студентські загони для участі в будівництві моста, який повинен з'єднати окупований Крим з РФ
Будзагони формували зі студентів шести профільних вузів. Вони вже приступили до робіт з будівництва переправи через Керченську протоку і автодорожніх підходів до неї.

"У роботах безпосередньо на будмайданчику моста в Криму задіяно 67 студентів. Вони проживають у вахтовому селищі будівельників в районі Тамані. Ще 20 учасників стройотрядов працюють на будівництві автомобільного підходу до мосту в Крим з боку Краснодарського краю", - розповіли в інфоцентрі "Кримський міст" .

При цьому директор компанії з будівництва транспортного переходу "Стройгазмонтаж" Леонід Риженькін запевнив, що студентам довірили безпечні роботи на майданчику. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.