Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Вузы США в 2015 г. потратят $6,6 млрд. на технологии

Вузы США в 2015 г. потратят $6,6 млрд. на технологии
 Вузы США в 2015 г. потратят $6,6 млрд. на технологии В этом году высшие учебные заведения США потратят до $6,6 млрд на образовательные технологии.

По оценкам IDC Government Insights, в этом году расходы американских вузов на образовательные технологии значительно возрастут - главным образом, за счет масштабной закупки планшетов и ноутбуков. По прогнозам, больше всего потратят в Калифорнии (2,3 млрд), Техасе (1,2 млрд) и Нью-Йорке (1,1 млрд). Авторы отчета связывают рост рынка с такими факторами, как восстановление экономики и увеличение государственных грантов на образование.

В прошлом году та же организация сообщала о существенном падении на рынке персональных компьютеров. Согласно нынешнему прогнозу, успех ждет как планшеты, так и ноутбуки с высокой производительностью. Анализ показывает, что рынок образовательных технологий уверенно растет: несмотря на сокращения бюджета в некоторых штатах, в целом, государство стало выделять больше средств ИТ-департаментам. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.