Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ У США знайшли спосіб контролювати поведінку натовпу

У США знайшли спосіб контролювати поведінку натовпу
У США знайшли спосіб контролювати поведінку натовпуУчені з університету Арізони повідомили про створення комп'ютерної моделі, яка дозволяє з більшим чи меншим ступенем вірогідності передбачати варіанти поведінки натовпу.
Метою дослідження є пошук відповіді на запитання: за яких обставин мирний натовп раптово перетворюється в натовп агресивний, який здатний вдаватися до насильства? Це неймовірно складне завдання, оскільки натовп складається з окремих унікальних особистостей, кожна з яких діє на свій розсуд, використовуючи інтелект, особистий досвід, морально-етичні переконання та ін. Тому комп'ютерне моделювання натовпу - завдання, ймовірно, таке, що не має вирішення в принципі.

Однак Університет Арізони спробував вирішити це завдання, для чого створив штучне "місто", населене тисячами "особистостей", на яких перевіряються різні теорії дій натовпу. Кожна "особистість" володіє своїми індивідуальними характеристиками і може бути запрограмована на дії в певному ключі.

Автори експерименту оприлюднив перші результати своїх дослідів.

По-перше, в натовпі неймовірно швидко відбувається обмін невербальною інформацією (міміка, жести, рухи та ін.)

По-друге, дії тільки однієї людини здатні вплинути на поведінку всього натовпу (наприклад, у випадку, якщо людина здійснює раптові зупинки та ривки - у цьому випадку, виникають "хвилі" людей, що імітують його дії, які накривають весь натовп).

По-третє, при потраплянні в натовп, де більшість становлять антисоціальні особистості, цілком законослухняні люди також починають порушувати закон (наприклад, починають грабувати магазини або кидати каміння) - і навпаки, злочинці і хулігани швидко приглушують свої руйнівні інстинкти в натовпі, який складається з дисциплінованих і позитивно налаштованих людей. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: натовп, натовпу, завдання, Арізони, особистостей, складається, неймовірно, спробував, Університет, вирішити, досвід, створив, Однак, вирішення, компютерне, переконання, моделювання, ймовірно, моральноетичні, штучнеСхожі матеріали

 • Учені створили новий плащ-невидимку - Освіта та наука в світі Учені створили новий варіант "плаща-невидимки" - заснований на нових принципах різновиду метаматеріалу, що дозволяє робити сховані під ним предметиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Скупка монет на самых выгодных условиях
 • Использование модульных картин в офисах и домах
 • Преимущества модульных картин для украшения интерьера
 • Преимущества участия детей в олимпиадах и конкурсах
 • Изучаем английский язык без напряжения
 • Архів
  Квітень 2019 (16)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.