Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Erasmus створює родини і робочі місця

Erasmus створює родини і робочі місця
Erasmus створює родини і робочі місцяЗгідно з даними Єврокомісії, кількість родин, сформованих завдяки знайомствам на програмі обміну Erasmus, вже перевалила за один мільйон. Альфонсо з Неаполя зустрів свою майбутню дружину Беатріс в іспанському місті Хаен. Нині сім‘я живе у Брюсселі і виховує двох синів. Кожен третій учасник програм Erasmus обирає собі за супутника життя людину іншої національності.

Майже половина випусників програм Erasmus переїздять працювати за кордон після завершення навчання.

Розповідає випускник програми Erasmus Альфонсо:

“Я вивчив іспанську мову доволі швидко. Це розширило мої горизонти, мої уявлення. Я дуже пишаюсь тим фактом, що мої діти говорять не лише моєю рідною мовою, італійською, а й іспанською, мовою моєї дружини, а також французькою”.

Розповідає дружина Майкла Беатріс:

“Програма Erasmus чудова тим, що вона допомагає студентам розширити світогляд. Ми живемо у час кризи, расизму, ксенофобії… Люди, які певний час жили за кордоном, легше сприймають розмаїття”.

З 1987 року у європейській програмі обміну взяли участь понад три мільйони студентів. Та чи дійсно покоління Erasmus готове до усіх викликів?

“Європа переживає складні часи, зокрема якщо говорити про економіку. На мою думку, у людей, які мали змогу відкритись світу і здобути досвід життя за кордоном, набагато більше шансів знайти собі місце на ринку праці або створити власну компанію”, — вважає Альфонсо.

Проект garagErasmus був створений саме для цього. Це професійна веб-мережа, яка об‘єднує випускників програм Erasmus для обміну досвідом і взаємодопомоги у пошуці роботи.

Пояснює співзасновниця програми garagErasmus:

“Наша мета — об‘єднати покоління Erasmus. Зробити цих людей помітними на ринку праці, гідними уваги потенційних роботодавців, які шукають людей з міжнародним досвідом”.

За підтримки програми Erasmus Plus координаційні центри проекту були відкриті у Лісабоні, Афінах і Празі, де нині відбуваються зустрічі місцевих громадських лідерів.

Пояснює співзасновниця програми garagErasmus:

“Мета garagErasmus у тому, щоб створити своєрідну екосистему, яка б об‘єднала громадські організації, університети, міську владу, приватні компанії і студентів для взаємодопомоги”.

Детальніша інформація про проекти Erasmus за посиланнями:

garagErasmus: http://www.garagerasmus.org/

Erasmus Plus: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/index_en.htm

Erasmus Impact Study (Єврокомісія): http://europa.eu/rapid/press-release_IP-14-1025_fr.htm?locale=EN 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.