Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Українські студенти зароблятимуть у Польщі

Українські студенти зароблятимуть у Польщі
Українські студенти зароблятимуть у Польщі
Курси валют у Національному банку Польщі:

1 EUR – 4,01 PLN

1 USD – 3,80 PLN

1 UAH - 0,16 PLN

Норвегія, Швеція і Швейцарія опинилися серед лідерів найбільш розвинених у соціальному плані країн.
Такий висновок дослідження організації Social Progress Imperative, яке було здійснено, зокрема, у співпраці з компанією Deloitte і охопило 133 країни. «Польща отримала 27 місце, однак ми все ще маємо проблеми з доступом до недорогого житла, з толеранцією до імігрантів чи з цивілізаційними хворобами», - зауважує Рафал Рудзицький з Deloitte:

- Польща розташована у тій самій категорії розвитку, що США та більшість країн Європейського Союзу. Важливо – і про це нам нагадують не тільки результати рапорту – в яких сферах необхідно попрацювати, а також в якому напрямку необхідно йти у справі працевлаштування молодих, нових працівників покоління Y, представники якого прагнуть не тільки мати роботу з доброю зарплатою, яка б задовольнила їхні амбіції, а й шукають таких місць праці, які надихають і які відповідають таким цінностям і принципам, які їм близькі, - каже Рафал Рудзицький.

В рейтингу, поруч з країнами Європи, добрий результат з соціалу мають держави Північної Америки та Австралії, найгірший, – країни Африки, що розташовані на Південь від Сахари, та Південної і Центрально-Східної Азії. Україна, обігнавши, зокрема, Росію, Білорусь та Казахстан, посіла у рейтингу 62 місце.

Польське міністерство праці завершує роботу над проектом закону, завдяки якому іноземці, які перебувають у Польщі на студентських візах, зможуть протягом року працювати без жодних дозволів.

Нині у Польщі навчається 46 тисяч іноземців, кожний другий – українець. Ці студенти і докторанти мають право сьогодні працювати лише протягом трьох місяців канікул.

Як зауважує автор статті на цю тему у виданні «Gazeta Wyborcza», новими правилами здебільшого користуватимуться українські студенти. Адже, для навчання у Польщі батьки студентів з країни, де все ще не вщухла війна, де погіршилася економічна ситуація, повинні протягом року платити за науку від 2 до 4 тисяч євро. У зв’язку з новими правилами, студенти зможуть і самі дещо заробити у країні над Віслою. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: Польща-Україна, праця, соціальна економіка, студент, ПольщаСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.