Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Microsoft представила нову ОС - Windows 7

Microsoft представила нову ОС - Windows 7
Microsoft представила нову ОС - Windows 7На виставці CES-2009, що пройшла в Лас-Вегасі минулого вікенду, компанія Microsoft представила публіці бета-версію нової операційної системи Windows 7.Глава Microsoft Стів Баллмер, виступаючи на щорічній виставці побутової електроніки CES, оголосив, що з новою "Beta" версією Windows вже зараз можуть ознайомитися розробники програмних продуктів.

З 9 січня ОС могли отримати всі бажаючі, хоча Microsoft має намір обмежити кількість програм, доступних для завантаження.
За словами Баллмера, Windows 7 стане основою, на якій компанія вдосконалюватиме сумісність різних видів програм, пристроїв і сервісів Microsoft.
Виступивши на CES, Стів Баллмер перейняв естафету у Білла Гейтса, що звичайно представляв на цій виставці новинки Microsoft, але в 2008 році відійшов від щоденного керівництва компанією.

Пославшись на складну економічну ситуацію в світі, Баллмер заявив: "Нас чекають дійсно серйозні труднощі. Ми їх відчуваємо, і наслідки їх, швидше за все, буде відчутно ще досить довгий час".

Водночас, нинішній глава Microsoft із оптимізмом дивиться на перспективи технологічного прогресу.

"Я вірю, що наше "цифрове життя" у майбутньому стане тільки багатшим. Шляху назад у нашому взаємозв'язаному світі немає", - завіряє Стів Баллмер.

Незважаючи на те, що Windows 7 - це пробна версія нової програми, у ній представлено практично всі операційні функції, які, за словами Стіва Баллмера, змусять людей повністю переглянути своє ставлення до софтвера.

Windows 7 - система, що не призначена виключно для персональних комп'ютерів. Вона стає платформою, яка об'єднує найрізноманітніші пристрої та програми, що випускаються компанією.

Деякі функції Windows 7 дозволяють працювати з іншими пристроями - такими, як ігрова приставка Xbox і медіа-сервери.

Усі ці пристрої можна буде об'єднати в єдину локальну мережу для обміну інформацією.

Windows 7 стає платформою, яка об'єднує найрізноманітніші пристрої та програми, що випускаються компанією


Платформа для спілкування в інтернеті Windows Live в новій операційній системі також зазнала серйозних змін. Вона стає єдиним координаційним центром для різних видів діяльності в мережі.

Наприклад, завдяки договору, який укладено з сайтом Facebook, нові записи, які члени цієї інтернет-спільноти залишають на своїх сторінках, буде відображено в Windows Live.

Автори програми продемонстрували гостям CES, як за допомогою мобільного телефону із завантаженою в нього програмою Windows Mobile можна складати список улюблених телепрограм, які з допомогою системи Media Room можуть автоматично записуватися на жорсткий диск.

"Сьогодні більшість потрібної нам інформації зберігається в різних пристроях - в комп'ютері, у телефоні або в мережі. Усе це діє автономно. Але бар'єри між різними пристроями поступово знімаються", - говорить Стів Баллмер.

За його словами, єдиним простором, який об'єднає всі ці прилади, стане інтернет, і тоді комп'ютер, телевізор і телефон перетворяться в єдину індивідуальну цифрову "екосистему".

Мінімальні системні вимоги до комп'ютера: процесор 1GHz
оперативна пам'ять 1GB RAM
відео пам'ять 128Mb
підтримка графіки DX9
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • ЄС знову подав до суду на Microsoft - Освіта та наука в світі Європейський союз знову починає судовий процес проти американської корпорації з виробництва комп'ютерного забезпечення Microsoft Corp. ЄС звинувачуєВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Как сделать систему обогрева теплицы собственными руками
 • Архів
  Березень 2019 (8)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.