Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ У Міносвіти розробляють новий графік проведення тестування

У Міносвіти розробляють новий графік проведення тестування
Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) найближчим часом оприлюднить новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання

У зв'язку з численними зверненнями, Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що результати зовнішнього оцінювання (ЗНО), яке відбудеться у 2010 році, будуть повідомлені його учасникам не пізніше 14 липня 2010 року.
Також, ідеться у повідомленні прес-служби УЦОЯО, найближчим часом буде оприлюднено новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2010 року.
Нагадаємо, як повідомлялось раніше, Український центр оцінювання повинен був розіслати сертифікати з результатами тестування всім його учасникам до 30 липня 2010 року, але згідно з новими умовами прийому до вищих навчальних закладів, затвердженими Міністерством освіти, результати ЗНО повинні бути оприлюднені не пізніше 14 липня 2010 року.
Як повідомлялося, порядок реєстрації бажаючих взяти участь в зовнішньому незалежному оцінюванні буде оприлюднено 1 листопада цього року.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: оцінювання, липня, зовнішнього, освіти, Український, центр, результати, учасникам, пізніше, оприлюднено, проведення, незалежного, новий, графік, часом, найближчим, якості, УЦОЯО, прийому, оприлюдненіСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.