Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Вимагають гроші в школі – йдіть до прокуратури

Вимагають гроші в школі – йдіть до прокуратури

Міністерство освіти й науки України рекомендує батькам звертатися в правоохоронні органи, якщо в школах з них вимагатимуть гроші. Про це заявив міністр освіти й науки Іван Вакарчук на прес-конференції в Києві.

«Міністерство освіти й науки не є жандармерією, але ми надсилаємо відповідні листи – це наш обов`язок, і ми це робимо. Але коли це (вимагання) переходить якусь межу, тоді потрібно звертатися, наприклад, у прокуратуру і сповіщати, що вимагають гроші», - сказав І.Вакарчук.

І.Вакарчук вважає аморальною вимогу директорів шкіл про необхідність надання фінансової допомоги з боку батьків.

«Жодних примусових внесків бути не повинно», - наголосив він.

Міністр вважає, що необхідно на законодавчому рівні врегулювати можливість надання фінансової допомоги школам від батьків і спонсорів. «На мій погляд, це можуть бути лише добровільні внески», - додав він.

На думку І.Вакарчука, одним з механізмів залучення добровільних внесків може стати дозвіл школам відкривати власні розрахункові рахунки. При цьому І.Вакарчук послався на позитивний досвід шкіл Львівської області, які торік постраждали в результаті повені.

Відкриття рахунків зрушить цю проблему, але необхідно, щоб і законодавство цьому сприяло», - переконаний він.

Під час перебування у Львові 20 серпня прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що вона за впорядкування надання платних послуг в школах, коли буде чітко визначено перелік платних послуг, коштами від яких освітяни зможуть розпоряджатися самостійно.

«Добре, коли кожна школа буде мати свій розрахунковий рахунок, печатку, і самостійно розпоряджатиметься коштами, які надходять від додаткових послуг», - зазначила прем’єр.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: надання, ІВакарчук, науки, освіти, школам, внесків, самостійно, послуг, коштами, цьому, платних, батьків, звертатися, фінансової, України, вважає, школах, необхідно, допомоги, результатіСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Як знайти хорошого репетитора: 6 корисних порад
 • Хепа фильтр для пылесоса, как часто менять?
 • Лучшие по доставке автозапчастей в регионе, онлайн точки продаж открывают возможности.
 • Клуб разговорный с английского!
 • Архів
  Жовтень 2018 (3)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.