Новини Реферати Статті ВНЗ
Головне меню


online Тестування (ЗНО)
Пошук
Рeйтингови списки
державна пыдсумкова атест...
вартість навчання в нту
Копия заяви на вступ до ВНЗ
рейтинг абітурієнтів нубіп
зно онлайн тест
результати вступу до вуз
плата за навчання в універс...
test.vstup.info
институт культури
Теги

імені, будуть, Вакарчук, випускників, вищих, дітей, дослідження, закладів, знань, зовнішнього, Міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, також, тестування, Україні, України, української, Університет, Університету, управління, учнів, центру, школи, якості

Показати всі теги
online Тестування (ЗНО)
Вхід на сайт


zalik.org.ua » Новини освіти та науки » Освіта та наука в Україні » Деякі питання підсумкової атестації 2009
Деякі питання підсумкової атестації 2009 Новини освіти та науки » Освіта та наука в Україні 
altМіністерство освіти і науки України інформує про порядок проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2009 році

На численні запити педагогічної та батьківської громадськості Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України інформує, що державна підсумкова атестація у загальноосвітніх навчальних закладах здійснюється відповідно до:

  • "Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти" затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 18.02.2008 р. № 94 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 21.02.2008 р. № 151/14842,
  • Листа Міністерства освіти і науки України від 30.01.09 № 1/9-73 "Про порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах".
  • Для проведення державної підсумкової атестації в початковій школі необхідно також керуватися інструктивно-методичним листом №1/9-108 від 16.02.09 "Методичні рекомендації до проведення державної підсумкової атестації у четвертих класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2008/2009 навчальному році".
  • Окрім цього, МОН повідомляє, що державна підсумкова атестація може проводитися у вигляді підсумкових контрольних робіт, які повинні відповідати вимогам вищезазначеного інструктивно-методичного листа. Для складання завдань для підсумкових контрольних робіт можна користуватися іншими навчальними посібниками, які мають гриф Міністерства освіти і науки України або рекомендовані для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

    Поряд з цим, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти з 8 по 10 квітня 2009 року відбувся науково-практичний семінар "Педагогічна майстерність учителя початкової школи в сучасних умовах функціонування загальноосвітнього навчального закладу», у рамках якого було передано спеціалістам з початкової освіти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти наступні комплекти посібників для проведення державної підсумкової атестації:

    • Українська мова: Вашуленко М.С., Пономарьова К.І. Підсумкові контрольні роботи з української мови у школах з українською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Математика: Барна М.М., Онопрієнко О.В. Підсумкові контрольні роботи з математики. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Читання: Вашуленко О.В., Третяк О.П., Копликова Т.К., Чернецька О.Г. Підсумкові контрольні роботи з читання у школах з українською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Українська мова: Шереметьєва Н.М., Мартиненко Т.Г. Підсумкові контрольні роботи з української мови у школах з російською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Читання: Новикова Т.Г., Смаковська Т.В. Підсумкові контрольні роботи з читання у школах з російською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Російська мова: Лаптєва Л.І., Лунько Н.І. Підсумкові контрольні роботи з російської мови у школах з російською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009;
    • Читання: Гайдученко Т.Л., Астахова Т.К. Підсумкові контрольні роботи з російського читання у школах з російською мовою навчання. 4 клас. - К.: Генеза, 2009.

    Державна підсумкова атестація в основній школі проводиться з п'яти предметів: українська мова, математика , географія, біологія, іноземна мова чи інші гуманітарні предмети за вибором навчального закладу.

    Державна підсумкова атестація в основній школі здійснюється за такими посібниками:

    • Українська мова: Авраменко О.М., Федоренко В.Л. Українська мова. Збірник текстів для диктантів. Державна підсумкова атестація. 9 клас. - К.: Грамота, 2008. - 80с;
    • Алгебра: Бурда М.І. та інші. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з алгебри. 9 клас. - Харків: Гімназія, 2007-2009рр.;
    • Географія: Ковальчук Г.О., Паламарчук Л.Б., Скуратович О.Я. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії за курс основної та старшої школи. - Харків: Гімназія, 2005, 2006, 2008 роки;
    • Біологія: Матяш Н.Ю., Костильов О.В., Вихренко А.С., Вихренко Т.О. Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи. - К.: Генеза, 2004, 2008;
    • Фізика. За редакцією Гельфгата І.М. Збірник різнорівневих завдань для державної підсумкової атестації з фізики - Х.: Гімназія, 2007, 2008.
    • Російська мова: Полякова Т.М., Бикова К.І. та ін. Російська мова. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації. 9 клас. - К.: Генеза, 2008,2009;
    • Румунська мова: Мануїл Є.М. Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з румунської мови. - Чернівці: Технодрук, 2007;

    Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по телебаченню та радіо.

    Державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться з п'яти предметів: українська мова та література, математика або історія України та трьох предметів за вибором.

    Державна підсумкова атестація в старшій школі здійснюється за такими посібниками:

    • Українська мова та література: Шелєхова Г.Т., Новосьолова В.І., Плетньова Л.В., Ярмолюк А.В. Збірник текстів для переказів із творчими завданнями. Державна підсумкова атестація. 11 клас.- К.: Генеза, 2009.
    • Математика: Бурда М.І. та ін. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 11 клас. Книга 1. Книга 2.- Х.: Гімназія, 2008;
    • Російська мова: Мельникова Л.В., Король Г.Н. Русский язык. Сборник текстов изложений для государственной итоговой аттестации - К.: Генеза, 2008, 2009;
    • Румунська мова: Мануїл Є.М. Збірник текстів переказів з творчими завданнями для державної підсумкової атестації з румунської мови. - Чернівці: Технодрук, 2008.
    • Основи економіки: Тимченко і.Є. Збірник різнорівневих завдань для державної підсумкової атестації з економіки. - Кам'янець-Подільський: Абетка - Нова, 2005;
    • Фізика: за редакцією Гельфгата І.М. Збірник різнорівневих завдань для державної підсумкової атестації з фізики - Х.: Гімназія, 2007, 2008;
    • Астрономія: Казанцев А.М., Крячко І.П. Збірник різнорівневих завдань для державної підсумкової атестації з астрономії - Х.: Гімназія, 2008;
    • Географія: Ковальчук Г.О., Паламарчук Л.Б., Скуратович О.Я. Збірник завдань для державної підсумкової атестації з географії за курс основної та старшої школи. - Харків: Гімназія, 2005 - 2008;
    • Біологія: Данилова О.В., Данилов С.А. Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс старшої школи - К.: Генеза, 2004, 2008;
    • Інформатика: науково-методичний журнал "Інформатика та інформаційні технології в навчальних закладах" (N1, 2008р.) та навчально-методичний посібник "Державна підсумкова атестація з інформатики. 11 клас" (авт. Потапова Ж.В. та ін.) - К.: Генеза, 2008;
    • Фізична культура: упор. Чешейко С.М. та ін. Збірник матеріалів для державної підсумкової атестації з фізичної культури. - Кам'янець-Подільський: Аксіома, 2009.






    #1 написав: demon_X_ (1 червня 2009 16:13)
    Какой билет будет?
    ICQ: -- [цитувати]

    #2 написав: славик (2 червня 2009 18:03)

    знати б який білет!!no

    ICQ: -- [цитувати]

    #3 написав: Юрій (2 червня 2009 18:32)
    Кто знает какой билет будет по укр мове завтра?
    ICQ: -- [цитувати]

    #4 написав: санСАНЫЧ (2 червня 2009 18:35)
    училки говорят где-тов инете можно найти какойбудет белет но где?((
    ICQ: -- [цитувати]

    #5 написав: shtoof (2 червня 2009 18:38)
    люди спасайте нада номер текста з укр. мов. на завтра срочно!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #6 написав: klas (2 червня 2009 18:45)
    пожалуйста скажите номер диктанта на завтра плз)))
    ICQ: -- [цитувати]

    #7 написав: Славік (2 червня 2009 18:51)
    Пожалуста!!! скажите номер диктантанта!!!! recourse 
    ICQ: -- [цитувати]

    #8 написав: ЮРА (2 червня 2009 18:54)

     чето как-то очково идти на этот экзамен=(((

    ICQ: -- [цитувати]

    #9 написав: 11111 (2 червня 2009 19:15)
    а по какой радио-волне передадут № диктанта??? 
    ICQ: -- [цитувати]

    #10 написав: zak (2 червня 2009 19:16)

    Пацаны 37!Точьно говорю!!!

     



    мой батя помочник министра освиты!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #11 написав: Юрій (2 червня 2009 19:23)

    можно узнать в 8.50 по первому национальному...

     

    у нас говорят 78 будет, хотя бред это все

     

    ICQ: -- [цитувати]

    #12 написав: Signorina (2 червня 2009 19:32)

    Пацаны 37!Точьно говорю!!!

     



    мой батя помочник министра освиты!!!



    будь твой папа помошником министра ты бы так не писал безграмотно!)0ахахахах
    ICQ: -- [цитувати]

    #13 написав: Діма (2 червня 2009 19:34)
    Нам всем пипец recourse
    ICQ: -- [цитувати]

    #14 написав: Юрій (2 червня 2009 19:37)

    садитесь за послежнюю парту, или де то вконце и спусуйте.. я сам так делать буду..

    как токо скажут номер билета - сразу вырывайте из билетника и в рукав или под листи... и все будет ок!)

     

    хотя сам очкую))



    хто знает номер билета.. признавайтесь!!!!)

     

    ICQ: -- [цитувати]

    #15 написав: Танюшка (2 червня 2009 19:57)

    Хто знає номер білету, мені казали шо буде 80, але точно не знаю.....recourse

    ICQ: -- [цитувати]

    #16 написав: Вася (2 червня 2009 20:01)
    Ну пацани ....Скажіт хта знає ....Але точно....Із за екзаменів вся наше житя може зруйнуватись......................................................... recourse 
    ICQ: -- [цитувати]

    #17 написав: Танюшка (2 червня 2009 20:13)
    Я із Васьою згодна, хто знає скажіть!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #18 написав: Егор (2 червня 2009 20:14)
    так какой бедет
    ICQ: -- [цитувати]

    #19 написав: льоха (2 червня 2009 20:16)
    так який завтра білет точно
    ICQ: -- [цитувати]

    #20 написав: Танюшка (2 червня 2009 20:17)
    Та ніхто не зна... Полазьте по сайтах!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #21 написав: льоха (2 червня 2009 20:19)
    скажіть пліз який білет точно
    ICQ: -- [цитувати]

    #22 написав: Танюшка (2 червня 2009 20:23)
    Я геть приблизно не зна((((
    ICQ: -- [цитувати]

    #23 написав: klas (2 червня 2009 20:38)
    пацаны а может внатуре будет 37.
    или он врет.
    пожалуста напишите...
    только точно.
    это важно для нас всех...

    кто первый узнает напишите))) 
    ICQ: -- [цитувати]

    #24 написав: Вовик (2 червня 2009 20:50)
    Пацаны, а мне кажется что всё-таки будет 37
    ICQ: -- [цитувати]

    #25 написав: Юра (2 червня 2009 20:56)

    почему именно 37??????

    я знаю что в позапрошом году был 35

    ICQ: -- [цитувати]

    #26 написав: максим (2 червня 2009 20:56)
    че реально какой битет!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #27 написав: галик (2 червня 2009 21:12)
    точно не будет 67 он был в прошлом году.
    может быть или 61 или 10.
    ICQ: -- [цитувати]

    #28 написав: Оля (2 червня 2009 21:14)

    fellow Шо ви як малі діти. Завтра прийдете в школу і взнаєте.

    ICQ: -- [цитувати]

    #29 написав: Олег (2 червня 2009 21:25)
    То який білет?? скажить будь ласка))
    ICQ: -- [цитувати]

    #30 написав: Ольчик (2 червня 2009 21:27)
    Я також чула ,що може бути 10....
    ICQ: -- [цитувати]

    #31 написав: Игорь (2 червня 2009 21:44)
    Нам всем жопааааааа
    ICQ: -- [цитувати]

    #32 написав: влад (2 червня 2009 21:47)
    МОЛИМСЯ winked
    ICQ: -- [цитувати]

    #33 написав: Андрій (2 червня 2009 21:51)
    Удачі всім!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wink wink wink
    ICQ: -- [цитувати]

    #34 написав: Іра (2 червня 2009 21:53)
    минулого року після 5 години ранку на сайті УТ-1 вже можна було знайти номер білета. може цього року і нам пощастить!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #35 написав: Юльчик=) (2 червня 2009 21:59)

    Нам вчилка гвоорила шо тіпа може бути 10 ...бо там про Марію Примаченко..а в цьому році тіпа якато її річниця чи шо там.....)

    ну ну....всім удачі !)))будимо надіятись на краще



    Народ...удачі всім на екзамені...навіть якщо погано напишемо, то не страшно..БО ВСЕ ОДНО ПОМРЕМ!
    ICQ: -- [цитувати]

    #36 написав: Гульнара (2 червня 2009 22:14)
    Нам вчилка дала 25 диктантів з яких один буде на екзамені і до них належить і 37 і 10 який будемо вибирати???
    ICQ: -- [цитувати]

    #37 написав: Іра (2 червня 2009 22:18)

     а 61-ий між тих 25 був??????????????????

    ICQ: -- [цитувати]

    #38 написав: Галя (2 червня 2009 22:27)

    помогите,очень нужно знать номер!!!

    ICQ: -- [цитувати]

    #39 написав: Игорь (2 червня 2009 22:31)
    Люди как вам небыло бы смешно ето слышать,но я сегодня в церьковь ходил свечьку ставил)))))))мне аж самому смешно!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #40 написав: максим (2 червня 2009 22:33)
    а точно який ????
    ICQ: -- [цитувати]

    #41 написав: Гость (2 червня 2009 22:38)

    Чему, или кому посвящен етот год в Украине?? Скорее всего на ету тему и  будет.

     

    ICQ: -- [цитувати]

    #42 написав: Влад (2 червня 2009 22:39)
    ГАГ ГА ГА ЛЮДИШКИ ВСЕМ ППЦ ! ГГГ хотя и мне тоже ))) ТАК ЧТО ГОВОРИТЕ КАКОЙ БИЛЕТ ЫЫЫ а кстате правда нащёт ут-1 в 5 утра?
    ICQ: -- [цитувати]

    #43 написав: Іра (2 червня 2009 22:47)
    правда!!! в прошлом году подружка нашла там!!!! вызубрила, и сдала на 12!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #44 написав: Mc (2 червня 2009 22:50)

    Удачи вам!!!

    ICQ: -- [цитувати]

    #45 написав: Влад (2 червня 2009 22:57)
    скажыте хотябы примерно де кроме ут 1 можно посмотреть?
    ICQ: -- [цитувати]

    #46 написав: гость (2 червня 2009 23:46)
    дайте ссилку на ут-1 де буде № білету, або хтось напишіть в 5 годині який білет!
    ICQ: -- [цитувати]

    #47 написав: яяя (3 червня 2009 05:52)
      вот щаас смотрю на ут-1 - нету
    ICQ: -- [цитувати]

    #48 написав: Борман (3 червня 2009 06:20)
    яяя, Я теж дивлюся і не бачу нічого цікавого
    Микола Верес Окейчек !!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #49 написав: нигер (3 червня 2009 06:30)
    http://1tv.com.ua/#top
    ICQ: -- [цитувати]

    #50 написав: максим (3 червня 2009 07:09)

    чё ищем быстро парни а то времени моло осталось !!! а на ут-1 где там ети номера диктантов пишут!!!!!!

    быстрееееееей!!!! скажите!!!!!!!!!!!!!!!

    ICQ: -- [цитувати]

    #51 написав: Виспер (3 червня 2009 07:10)
    Скажуть в 9-тій :Р
    ICQ: -- [цитувати]

    #52 написав: FuckThisWorld (3 червня 2009 07:18)
    Та все,нема надії
    ICQ: -- [цитувати]

    #53 написав: Blp (3 червня 2009 07:20)
    Хана нам всем,родаков просить что бы в 9 смотрели телик и тогда смской скинули,и пока учитель будет идти перечитать
    ICQ: -- [цитувати]

    #54 написав: нн (3 червня 2009 07:41)
    билет номер 36 Точно !!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #55 написав: Витя (3 червня 2009 10:24)
    никто не угадал, 32 дали
    ICQ: -- [цитувати]

    #56 написав: Світлана (3 червня 2009 10:32)
    диктант був про "барвінок" не складний,так що будемо сподіватися,що написали добре)
    ICQ: -- [цитувати]

    #57 написав: Юся (3 червня 2009 11:51)
    А ми скатали все,,от А до Я" по этому и не паремся!!! Начало било супер!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #58 написав: ertfwe (3 червня 2009 13:44)
    я завалив цей екзамен, 4 помилки зробив, злості не хватає, скатувати вобще не давали, сразу забирали шпори, я ще й такі тупі помилки зробив, написав не змучене і не скалічене разом!!!!!!!!!!!потім кому правильно поставив і взяв закреслив , максимум 7 балів буде!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #59 написав: Димон (3 червня 2009 16:12)
    Ахаха, я тоже на незмученом и нескаличеном спалился... Ужс прост
    ICQ: -- [цитувати]

    #60 написав: ertfwe (3 червня 2009 18:27)
    УХХХ!! Підняли оцінку до 9 балів!!!!!!!!!!!! ЄЄЄЄсссть!!!!!! я думав буде 7 максимум!
    ICQ: -- [цитувати]

    #61 написав: Галя (3 червня 2009 20:26)

    у меня 9! я рада)))

    ICQ: -- [цитувати]

    #62 написав: Андрій (4 червня 2009 11:43)
    Блін в когось е відповідь до письмового екзамену з Біології?
    ICQ: -- [цитувати]

    #63 написав: Танюха (4 червня 2009 16:05)
    люди кто знает ссайт или что то в этом роде где есть ответы на письменный экзамен с географии???? скажите плизззз,кто знает напишите в асю 416989757
    ICQ: -- [цитувати]

    #64 написав: Серик (5 червня 2009 20:15)
    Где можна скачать атветы на екзамен с алгебры??????                                              


    СКАЖЫТЕ
    ПЛИЗ!!!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #65 написав: ЯЯЯЯЯЯ :) (6 червня 2009 20:30)
    а хто знає номер білета в 11 класі????????? HELP!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #66 написав: Лика (6 червня 2009 23:25)
    бггггг:))я в шоке с вас....ну и дети:))))это вам не зно:))))ппц
    ICQ: -- [цитувати]

    #67 написав: Динара (8 червня 2009 12:42)
    Вася,
    Что за бред?! Читать противно...Одни только вопли...Экзамены-это фигня...Говорю сразу...В жизни есть более важней дела...Так что возьмите себя в руки...
    ICQ: -- [цитувати]

    #68 написав: Николь (8 червня 2009 16:12)
    народ,никто не знает какие варианты 3 части по алгебре будут??

    (говорят что 4 части и их можно в инете найти)
    ICQ: -- [цитувати]

    #69 написав: Альберт (8 червня 2009 17:38)
    кто знает,какое изложение завтра будет по укр. для 11 класса???
    ICQ: -- [цитувати]

    #70 написав: Maestro (8 червня 2009 22:47)
    "ZAK" запитай у свого батька № ПЕРЕКАЗУ на 10 червня!!! Буду дуже вдячний 

    Скажіть № переказу на 10.06.09 буду дуже вдячний

     

    ICQ: -- [цитувати]

    #71 написав: Cеня (9 червня 2009 10:34)

    люди кто знает де можн скачать билеті по обж?

    ICQ: -- [цитувати]

    #72 написав: Ника (9 червня 2009 15:59)

    сегодня был пересказ по укр.мове. №28 

    ICQ: -- [цитувати]

    #73 написав: бля (9 червня 2009 19:10)
    где взять билеты по ОБЖ??
    ICQ: -- [цитувати]

    #74 написав: Дашутка (10 червня 2009 14:53)
    у кого есть ответы на географию(письменно)
    ICQ: -- [цитувати]

    #75 написав: angeli (11 червня 2009 13:48)

    Люди,чього ви паритеся???Екзамени це повна фігня!!!

    ICQ: -- [цитувати]

    #76 написав: Юра (11 червня 2009 17:53)
    Написав на 10 УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Я вже і біологію на 11 здав УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    А завтра здаю алгебру мені хана



    Люди може хтось знає як Алгебру добре скатати а то у нас номер білета викреслюють і майже неможливо списати.

    Я вже написав українську на 10 і біологію на 11. Перші дві пройшло нормально, а що буде далі....................?

    ICQ: -- [цитувати]

    #77 написав: сашко (11 червня 2009 21:10)
    а менi сьогоднi ж потрiбно Підготовка до Державної підсумкової атестації (ДПА) » 9 клас » Биология. 9 кл . де скачати безкоштовно? бо завтра экзамен з бiологii wassat  crying 
    ICQ: -- [цитувати]

    #78 написав: Анна (12 червня 2009 13:22)

    Какой билет 11-тий клас з укр мовы. Пажалуста

    ICQ: -- [цитувати]

    #79 написав: Ліка (13 червня 2009 14:59)
    хто знає,я кі білети будуть на математиці 11 клас цього року?!
    якщо дивитися на сайті УТ-1,то в якому саме розділі?
    ICQ: -- [цитувати]

    #80 написав: qvikler (13 червня 2009 22:45)
    от вы сцыкли =)
    ICQ: -- [цитувати]

    #81 написав: Настюха529 (14 червня 2009 12:40)
    был билет №8
     напишить свою легенду
    ICQ: -- [цитувати]

    #82 написав: вика (15 червня 2009 17:26)
    Люди не партесь=)я вот все знаю=)я знаю какие екзамены и книжки нужно покупать за 9 клас и 11=)обращяйтесь=)всем помогу=)прорвемся=)
    ICQ: -- [цитувати]

    #83 написав: Катя (16 червня 2009 11:28)
    Я знаю кокой билет №37!!!!!Я его написала на 11!!!!!!!Ето удачное число!Народ лови удачу!!!!!!!!

    ЛюДи все ужэ здали екзамены???????Ну!Я не!!!!!Мя училка с алгебры выгнала, но я успела написать!!!!На 10!!!!!Осталась география!!!!!!!Через 2 дня!!!!!!!!Пожалейте меня!!!!!!Какой дурак придумал эти екзамены?????
    ICQ: -- [цитувати]

    #84 написав: Леро4ка))) (16 червня 2009 18:30)
    Блин ребятки,кто знает где можно скачать по биологии билети????пожалуйста,напишите!!!!!! я вас умоляю,
    ICQ: -- [цитувати]

    #85 написав: Кома (17 червня 2009 22:05)
    ну народ...ви смішні...не парьтесь всерівно то нічого не дасть...
    екзамени в школі то взагалі лафа одна...
    ICQ: -- [цитувати]

    #86 написав: Людик (23 червня 2009 15:22)
    не партеся...
    я в тому році списала на 9...
    і нічого даже совість не замучила...
    а от який білет повинен був бути ми не знали..
    і всі добре написали:)
    ICQ: -- [цитувати]

    #87 написав: дима (3 липня 2009 21:12)

    а я на 8

    ICQ: -- [цитувати]

    #88 написав: Наталья (15 лютого 2010 17:18)
    кто может подсказать где можно найти "переказы" на каком сайте???
    буду очень благодарна!
    ICQ: -- [цитувати]

    #89 написав: настюха (17 березня 2010 20:13)
    приветик!!

    люди,кто знает где можно найти ответы на билеты по алгебре....
    авторы:М.И Бурда
    О.П.Вашуленко
    Н.С.Прокопенко

    пишите в личку вконтакте;
    http://vkontakte.ru/id51095816

    плиииз...нужно...SOS!!!
    или на мыло;
    rock-rediska@bk.ru

    ПОМОГИТЕ!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #90 написав: ого (23 березня 2010 16:26)
    Это прост о мандец очередная фишка заработать бабок на детях - 5 экзаменов по 40 - 50 грн за каждый билетник и 10-20 за решебник - 300 грн с носа - круто блин где же бесплатное образование???? СЦУКИ!
    ICQ: -- [цитувати]

    #91 написав: KVP (6 травня 2010 23:00)

    Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи.
    Головний автор: Матяш Н. Ю.  Автори: Вихренко Т. О., Вихренко А. С.,Костильов О. В.
    Відповіді на всі 60 варіантів по 30 завдань крім 25 і 24 творчого питання 
    v1248@odessa.net

    ICQ: -- [цитувати]

    #92 написав: Гость (8 травня 2010 02:00)
    Прошу Вас если можно подсказать нам где можно купить или может у кого то есть старая книга с прошлого года: Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс старшої школи», авт. Данилова О.В., Данилов С.А. — К.: Генеза, 2008, 2010 рр.
    ICQ: -- [цитувати]

    #93 написав: kvp1248 (8 травня 2010 07:36)

    ДПА біології , авт. Костильов...

    v1248@odessa.net

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    10

    1

    Г

    Г

    Б

    Г

    Г

    А

    Г

    Г

    Г

    В











    ICQ: -- [цитувати]

    #94 написав: Рома (9 травня 2010 21:35)
    Прив всем! скажыте плж кто нить на коком сайте можно скачать пересказы для укр мовы для дпа! плз...заранее благодарен!
    ICQ: -- [цитувати]

    #95 написав: SandrA (10 травня 2010 13:06)
    так кой № пересказа( для 11 класов) писать будем?????
    ICQ: -- [цитувати]

    #96 написав: Ромік (10 травня 2010 16:24)
    люди яким буде завтра №переказа 11класах підскажіть будь ласка?????????????????????
    ICQ: -- [цитувати]

    #97 написав: хаба (10 травня 2010 17:36)
    кажуть № переказа буде  28 , уже люди писали , але не впевнений в цій інфі.
    ICQ: -- [цитувати]

    #98 написав: Olenka (10 травня 2010 18:28)
    37 иль 48, но это тоже не точноwink
    ICQ: -- [цитувати]

    #99 написав: Ромік (10 травня 2010 19:54)
    о я тепер знайшов що 4 переказ в освіті!!!!!!!!!!
    ICQ: -- [цитувати]

    #100 написав: Валик (10 травня 2010 21:18)
    Обратите вниманиє на 16 і 27 Скорей всево один из етих!!!! wink
    ICQ: -- [цитувати]