Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ У суботу, 21 березня, відбудеться другий етап пробного тестування

У суботу, 21 березня, відбудеться другий етап пробного тестування
altПробне зовнішнє незалежне оцінювання 2009 року проводиться тільки для осіб, які зареєструвались на нього до 1 грудня 2008 року через мережу Internet

Нагадаємо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень (пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього оцінювання.
Пробне тестування проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти.

21 березня, у суботу, буде проведено пробне тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), математики, хімії та фізики.

 

 

ДОВІДКА

Для проходження пробного тестування необхідно:

 • прийти на пункт пробного тестування вчасно;
 • при собі мати персональну інформаційну картку, в якій вказано час проведення та адресу пункту тестування;
 • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
 • паспорт (свідоцтво про народження).

Оплачена квитанція є підтвердженням факту реєстрації на пробне тестування.

Результат учасника пробного зовнішнього оцінювання визначається ним самостійно після виконання всіх завдань. Для цього в пункті тестування після завершення тестування буде розміщено ключі відповідей і зразок виконання завдань із розгорнутою відповіддю.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

У разі неучасті зареєстрованої особи в пробному тестуванні з певних причин учасник має право отримати примірник тестового зошита та правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись протягом трьох робочих днів після проведення тестування за адресою, вказаною в персональній інформаційній картці. Підтвердженням права на отримання примірника тестового зошита й правильних відповідей є сплачена квитанція.

Як повідомлялось раніше, 24 березня відбудеться прес-конференція міністра освіти та директора Українського центру оцінювання якості освіти на тему: "Підсумки реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року".
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: тестування, оцінювання, пробне, навчальних, проведення, зовнішнього, освіти, пробного, проводиться, зовнішнє, незалежне, досягнень, березня, закладів, якості, завдань, французької, німецької, іноземноїСхожі матеріали

 • 62 гривні - коштуватиме пробне тестування - Освіта та наука в Україні Цього року за пробне тестування доведеться платити більше. Участь у таких тестах обійдеться майбутнім абітурєнтам у 62 гривні. Про це повідомив


#1 написав: Фактично ніхто (1 квітня 2009 21:25)
А де можливо завантажити зошити пробного тестування 2009 року?

Залишу асю 5251610

#2 написав: admin (2 квітня 2009 14:48)
Через декілька днів будуть доступні на офіційному сайті ЗНО, ну і звісно у нас на порталі tongue


Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Як знайти хорошого репетитора: 6 корисних порад
 • Хепа фильтр для пылесоса, как часто менять?
 • Лучшие по доставке автозапчастей в регионе, онлайн точки продаж открывают возможности.
 • Клуб разговорный с английского!
 • Архів
  Жовтень 2018 (3)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.