Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ У Японії 20% школярів патологічно залежні від мобільних телефонів

У Японії 20% школярів патологічно залежні від мобільних телефонів
altУ Японії майже 20% учнів середніх шкіл у віці 12-14 років відправляють понад 50 електронних повідомлень щодня по стільниковому телефону, а близько 7% - понад 100 повідомлень, що, на думку міністерства освіти країни говорить про залежність школярів від користування стільниковим телефоном
Протягом листопада і грудня минулого року міністерство провело дослідження серед 10 тисяч 500 школярів початкової (6-11 років), середньої (12-14 років) та старшої школи (15-17 років) по всій країні. Дослідження виявило, що близько 24,7% молодших школярів мають власний стільниковий. У середній школі власників мобільних телефонів майже половина - 45,9%, а серед старшокласників їх стає 95,9%. При цьому, якщо в початковій школі понад 50 електронних листів щодня відсилають всього 2,4%, то в середній школі таких дітей стає вже 19,5%, у старшій школі - 13,9%.
Серед дітей, які відправляють щодня більше 30 повідомлень, більше половини відповіло, що вони лягають спати пізніше 23 години. У молодших класах це 64,3%, у середніх - 74,8%, у старших - 87,1%.

 

Дослідження виявило також, що більшість батьків не уявляють собі ступеня залежності дітей від стільникового телефону і зберігають ілюзію, що тримають ситуацію під контролем. Більше половини старшокласників відповіли, що вдома не існує будь-яких внутрішніх правил, що обмежують користування стільниковим телефоном. При цьому майже три чверті батьків заявили, що такі правила і обмеження ними встановлено.

 

Міністерство вважає за необхідне "підвищити рівень свідомості батьків, що повинно сприяти привчанню дітей до правильного користування стільниковим телефоном".

 

У грудні мер префектури Осака ввів заборону на носіння стільникових телефонів у школах. Цю ініціативу підхопили більшість шкіл країни. Міністерство освіти поки обмежилося лише письмовою рекомендацією державним школам заборонити використання стільникових учнями.

Побоювання в суспільстві викликано тим, що школярі все частіше використовують стільниковий не як засіб мобільного зв'язку, а для різних способів віртуального спілкування, непідконтрольного батькам.

Так, до недавнього часу школярі могли безперешкодно виходити в інтернет, у тому числі і на порносайти та сайти знайомств. Крім того, майже в кожній японській школі існує так званий "підпільний сайт школи", на якому розміщується образлива інформація або погрози в адресу когось із учнів.

Однак у повної заборони стільникових чимало супротивників. Дитячі моделі стільникових телефонів оснащено системою GPS, що дозволяє встановити місцеперебування дитини, що для багатьох батьків стало додатковою гарантією її безпеки.

Нагадаємо, за твердженням британського біолога, котрий досліджував соціальні мережі, скорочення живого спілкування з людьми може наносити серйозну шкоду здоров'ю.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: школі, років, щодня, дітей, повідомлень, школярів, понад, майже, середній, батьків, телефонів, молодших, стільниковим, користування, серед, електронних, відправляють, стільникових, більше, середніхСхожі матеріали

 • TIMSS оцінила українських школярів - Освіта та наука в Україні 22 січня в Укрінформі відбулася презентація результатів участі школярів України у міжнародному порівняльному дослідженні TIMSS Як повідомив заступникВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.