Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ У Києві карантин поки не планується

У Києві карантин поки не планується
altКиївська санепідемстанція спростовує чутки про закриття шкіл на карантин, бо грип у столиці поки що не перетнув епідемпоріг
Близькою до епідемпорогу захворюваність на грип нині є у Вінницькій, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Рівненській і Одеській областях. У цих регіонах в частині шкіл вже оголошено карантин. Київські школярі також сподіваються на додаткові канікули. Однак медики й епідеміологи охочих відпочити розчаровують. Кажуть, ужиті профілактичні заходи зводять до мінімуму шанси на вимушені канікули. Зокрема, щодня кварцують класи початкової школи. А ось серед старшокласників захворюваність трохи зросла - передає ТРК "Київ".
 "На прикінці тижня, звичайно, захворюваність збільшилась, як і загалом простудні захворювання", - говорить Валентина М'ягкохуд, медична сестра гімназії № 177. За словами Валентини М'ягкохуд, лише кожен четвертий приніс довідку про те, що мав грип. У решти - ГРВІ та інше. У столичній СЕС, де зібрані дані з усіх медзакладів Києва кажуть: захворюваність по місту в півтора рази менша за епідемпоріг. І уточнюють, власне вірусу грипу в Києві поки не зафіксували.

 

"У нас зараз ідуть риносонтеціальні, це означає нежить, це означає підйом температури, але це ще не вірус грипу, - зазначає Лариса Колос, заступник головного Державного санітарного лікаря м. Києва. - У нас ідуть аденовіруси, і ще є провісники парагрипу. Але провісників парагрипу, як попередників грипу, у нас тільки 1,2 %".

Не очікується зростання активності вірусів грипу в Києві й наступного тижня, запевняють у Державній СЕС України.

"Якщо щотижня ми фіксували від 10 до 15 % зростання, то останній тиждень нам показав зростання всього на 3%, - говорить Людмила Мухарська, заступник Державного санітарного лікаря України. - Тому говоримо про те, що зростання відбувається, але карантинні заходи поки що в Києві вводити не планується".

При цьому, Людмила Мухарська зауважує - у березні-квітні можна очікувати на так звану другу хвилю захворюваності на ГРВІ та грип. Утім, вона зазвичай проходить спокійніше, ніж перша. Однак у міській СЕС сподіваються, що цього року епідемії, як і карантину у школах, вдасться взагалі уникнути, як це було у 2004-му.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: захворюваність, канікули, Мягкохуд, карантин, грипу, зростання, Однак, Києві, тижня, сподіваються, говорить, заходи, Києва, епідемпоріг, кожен, словами, гімназії, четвертий, приніс, рештиСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Нові теми з англійської мови стають цікавими з перевіреними ГДЗ
 • Лучшие гаджеты для бега и не только: что поможет в тренировках?
 • В украинских школах физику, химию и биологию объединят в один предмет
 • Consigliori - мы доставляем кофе напрямую от производителя
 • Школьную форму купить в Украине: тонкости выбора
 • Архів
  Листопад 2017 (5)
  Жовтень 2017 (7)
  Вересень 2017 (1)
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.