Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ 26 січня відбудеться оголошення проекту "Електронна Бібліотека України"

26 січня відбудеться оголошення проекту "Електронна Бібліотека України"
26 січня відбудеться оголошення проекту "Електронна Бібліотека України"26 січня 2009 року о 12:00 в приміщенні Бібліотеки Антоновичів Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) відбудеться оголошення проекту "Електронна Бібліотека України: створення Центрів Знань в університетах України".
Києво-Могилянська Фундація Америки, Національний університет "Києво-Могилянська академія", Всеукраїнська Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співпраці з Харківським національним університетом імені В.Каразіна (ХНУ), Чернівецьким національним університетом імені Ю.Федьковича (ЧНУ) та Нортвестерн Університетом (США) розпочинають проект "Електронна Бібліотека України: створення Центрів Знань в університетах України".
Перший етап проекту співфінансується з допомогою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у Києві та учасниками проекту. Проект є відкритим для участі всіх університетів України. Спільнота учасників планує залучити на подальших етапах до фінансування Проекту інші благодійні організації та фонди та інших спонсорів.
Метою запропонованого проекту є інтеграція української академічної спільноти до світової науки через забезпечення доступу до міжнародних інформаційних ресурсів та включення наукових ресурсів українських вчених до світових мереж знань. Електронна Бібліотека дасть можливість забезпечити, підтримувати та вдосконалювати наукову базу, необхідну для навчально-дослідницької роботи українських учених та фахівців та відповідні механізми обміну інформацією з метою інтеграції українських науковців до міжнародної світової академічної спільноти. Доступ до світових знань є особливо актуальними для України, яка потребує інтелектуального забезпечення у всіх сферах життя людини, суспільства, економіки, держави з огляду на світові тенденції.
В урочистій церемонії оголошення початку проекту візьмуть участь представники USAID, ректори, професори та працівники бібліотек провідних університетів України та США, представники українського уряду та провідні члени академічних та культурних установ, інші достойні гості. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: України, проекту, КиєвоМогилянська, Електронна, Бібліотека, Знань, Центрів, університетах, імені, університетом, національним, створення, академія, українських, оголошення, університетів, залучити, подальших, плануєСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Товары для тенниса: выбираем ракетку
 • Часы: история и нюансы выбора
 • Получаем качественное образование заграницей
 • Які фунгіциди для картоплі бувають
 • Как правильно выбрать обручальные кольца?
 • Архів
  Червень 2019 (3)
  Травень 2019 (18)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.