Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ У Києві через холод закрили 9 шкіл

У Києві через холод закрили 9 шкіл
У Києві через холод закрили 9 шкілЧетвертий день після канікул мерзнуть діти в столичних школах, які знаходяться в зоні обслуговування ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

15 січня КМДА поспішила відзвітувати, що "зараз температура в приміщеннях навчальних установ відповідає державним санітарним правилам і нормам". Навіть причину вигадали, чому діти сидять на уроках у верхньому одязі - під час канікул в школах було відключено опалювання і тому приміщення не встигли прогрітися.

Але за наслідками перевірок СЕС, ГУ освіти, а також прокуратури міста в Дніпровському районі закрито 9 шкіл. Температура в них нижче 15°С. Школи відкриють, коли там потепліє. А наразі у школярів тривають вимушені канікули.

В інших районах закрили не повністю навчальні заклади, а тільки окремі приміщення: 14 - в Деснянському районі, 3 - в Оболонському, одне приміщення в Святошинському районі. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: приміщення, районі, школах, канікул, Температура, закрито, нижче, Школи, потепліє, відкриють, міста, освіти, перевірок, також, прокуратури, наразі, Дніпровському, тривають, тільки, закладиСхожі матеріали

 • Школи Києва стали краще обігрівати - Освіта та наука в Україні Збільшені об'єми спалювання мазуту для підвищення температури в навчальних закладах Києва. Крім того, щодня проводиться вимірювання температуриВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Як знайти хорошого репетитора: 6 корисних порад
 • Хепа фильтр для пылесоса, как часто менять?
 • Лучшие по доставке автозапчастей в регионе, онлайн точки продаж открывают возможности.
 • Клуб разговорный с английского!
 • Архів
  Жовтень 2018 (3)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.