Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Як встановити інтерактивну дошку

Як встановити інтерактивну дошку

При замовленні інтерактивної дошки консультант кожному ставить питання: Вам потрібний монтаж дошки чи впораєтесь самостійно?

І тут починаються роздуми і вагання. Дехто вирішує впоратися власними силами і починає шукати в інтернеті потрібну інформацію, не завжди правдиву, хоча скоріше відповідну.  Кожна марка інтерактивної дошки відрізняється одна від одної.

Фахівці інсталяційного відділу компанії INTBOARD™ вирішили поділитися власним досвідом та секретами успішної установки інтерактивної дошки.

Ось такий набір потрібен для робот з установки інтерактивної дошки. Наші майстри спеціально використали найбільш поширені інструменти, простіше кажучи, у кожного чоловіка знайдеться щось подібне.

 

Для початку розглянемо способи кріплення.

 1. Настінне кріплення.

+ кріплення йде в комплекті з інтерактивною дошкою;

+ потрібно один раз гарно налаштувати і довгий час все працюватиме.

 • втрата мобільності
 1. Кріплення на підставку
 • мобільність
 • підставку потрібно окремо купувати
 • додаткові витрати часу на те щоб зібрати підставку.

З досвіду наших спеціалістів можу сказати, що інтерактивну дошку дуже рідко встановлюють на мобільну стійку. Це значно логічніше робити коли у вас є  інтерактивна панель, саме в цьому випадку повністю реалізується мобільність системи.

Зараз детально розглянемо варіант з монтажем інтерактивної дошки на стіну.

 

Починати потрібно з визначення висоти на якій потрібно кріпити дошку, вона вимірюється від підлоги до нижнього краю інтерактивної дошки. Для школи ця відстань повинна бути 70-90 см, для дитячих садочків 30-70 см.

Далі потрібно визначити верхню лінію кріплення інтерактивної дошки. І тут правильним буде прислів'я: “Сто раз відмір, один раз відріж”. Потрібно відмітити прямою лінією, бажано без жодного градусу нахилу, верхню границю дошки.  Далі робимо отвори у місцях кріплення і встановлюємо планку, на якій буде розміщена інтерактивна дошка.

Рекомендуємо встановлювати інтерактивну дошку вдвох, щоб уникнути пошкодження обладнання.

Далі потрібно встановити кронштейн для кріплення проектора. Він може кріпитися до стіни або стелі. Все залежить від типу проектора, яким плануєте користуватися.

 1. Короткофокусний проектор.

Кріпимо до стіни над дошкою на відстані 15-25 см від верхнього краю інтерактивної дошки. Розмістити його потрібно таким чином, щоб об'єктив проектора знаходився по центру інтерактивної дошки. Далі робимо отвір, вставляємо дюбель і закріплюємо кронштейн.

 

 1. Довгофокусний проектор.

Тут вже ситуація набагато складніша. Такий проектор потрібно розміщувати на відстані 2-3 м. від інтерактивної дошки. Прикріпити проектор не складно, а от розрахувати відстань потрібно дуже точно. Від цього залежить якість зображення на інтерактивній дошці.

Розрахувати відстань можна двома способами:

 • помножити ширину інтерактивної дошки на проекційне відношення проектора - складна фраза для розуміння. Давайте розглянемо на прикладі: У вас дошка шириною 160 см. , а проекційне відношення проектора 1:1,5.

160*1.5 = 240 см - це і є відстань на якій потрібно розмістити проектор.

 • практичним методом. Суть методу - регулятор зуму встановлюємо на середньому значенні, вмикаємо пректор і направляємо на дошку. У місці де зображення займає всю поверхню інтерактивної дошки закріплюємо проектор. Більшість користується саме цим методом.

Наступний пункт - Налаштування проектора.

Тут потрібно звернути увагу на такі речі:

 • проектор не повинен світити в очі вчителю або учню. Як зазначалось вище відстань від верхнього краю дошки до проектора повинна бути 15 - 25 см.
 • якщо не прибрати з'єднувальні кабелі в кабель-канали, то вчителі чи учні можуть чіпати їх головою.
 • чим ближче до дошки знаходиться проектор тим сильніше потрібно регулювати трапецію (в деяких моделях ця функція дуже обмежена).

Тепер настав час все підключити і впевнитися, що система працює правильно:

 • з'єднуємо інтерактивну дошку з комп'ютером за допомогою USB кабелю;
 • з'єднуємо проектор і комп'ютер кабелем VGA або HDMI;
 • проектор підключаємо до мережі;
 • тепер підключаємо до мережі саму інтерактивну дошку.

Після всіх цих маніпуляцій потрібно ще відкалібрувати дошку та встановити програмне забезпечення, яким плануєте користуватися.

Компанія INTBOARD™  до власних інтерактивних дошок та панелей безкоштовно надає пакет програм “Intboard Простір”.

Ось ми і розповіли вам, як можна самостійно встановити інтерактивну дошку, намагалися застерегти від найпоширеніших помилок.

Говорять, що жодна хороша господиня не розголошує рецепт своєї коронної страви, а ми зараз це зробили. Вирішувати тільки вам. INTBOARD™ — це погані господарі чи люди, які всією душею віддані справі і прагнуть піднести освітній процес на новий рівень.

 

 
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Ю. Тимошенко про зовнішнє оцінювання - Освіта та наука в Україні Незаперечну підтримку зовнішнього незалежного оцінювання засвідчила Прем′єр-міністр України Юлія Тимошенко під час пленарного засіданняВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Товары для тенниса: выбираем ракетку
 • Часы: история и нюансы выбора
 • Получаем качественное образование заграницей
 • Які фунгіциди для картоплі бувають
 • Как правильно выбрать обручальные кольца?
 • Архів
  Червень 2019 (3)
  Травень 2019 (18)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.