Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Чи повинні діти прибирати в школі?

Чи повинні діти прибирати в школі?
Чи повинні діти прибирати в школі?Примусова праця заборонена. Це передбачає і Конституція України, і Загальна декларація прав людини.

Якщо ми говоримо про школу, то Закон «Про освіту», нова редакція якого набрала чинності, регламентує дане питання і визначає, що ніхто з учнів (зараз їх стали називати претендентами освіти) не може бути примушений до роботи в школі.

Робота на школу (участь в суботниках, прибирання класних кімнат і т.п.) є пережитком радянського минулого. Тим більше, що до такої діяльності учнів часто залучали внаслідок неправомірного (на думку вчителя) поведінки учня.

Якщо дитину залучають в школі до таких «добровільно-примусових» робіт, батьки можуть скаржитися до керівництва школи, спочатку розібравшись в тому, хто саме є ініціатором примусу. За результатами розгляду скарги буде проведено службове розслідування і вжиті заходи, аж до звільнення вчителя.

У разі відсутності рішення хвилюючого питання силами самої школи, рекомендуємо звертатися до відповідних управлінь освіти. Завдяки новим реформам в цій сфері планується створення окремого агентства, яке буде допомагати Міністерству контролювати стан справ в школах і розбиратися в ситуаціях, коли дітей змушують щось робити на благо навчального закладу.

Якщо перераховані вище поради вирішити наболіле питання не допомогли, сміливо звертайтеся до правоохоронних органів або, в разі підозри про наявність певного змови, в прокуратуру.

Слід знати, що публічна догана дитини вчителем при однокласниках також є неприпустимим. Самі школярі можуть відмовитися вислуховувати нотації педагога. Усі виниклі ситуації повинні розбиратися тільки індивідуально, в присутності батьків дитини. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • ГДЗ и решебники в 6 классе
 • Утверждена должность «Учитель начальных классов» для учреждений среднего образования
 • Конспект уроку зарубіжноЇ літератури на тему Балада «Як Робін Гуд став розбійником»
 • Конспект уроку природознавства у 1 класі на тему «Якими бувають рослини? Дикорослі та культурні рослини»
 • Заняття по скайпу: чи варто?
 • Архів
  Жовтень 2018 (7)
  Вересень 2018 (3)
  Червень 2018 (2)
  Травень 2018 (1)
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.