Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Міносвіти узаконило перелік предметів для вступу до вузів

Міносвіти узаконило перелік предметів для вступу до вузів
Міносвіти узаконило перелік предметів для вступу до вузівВ цьому році, на відміну від попереднього, Міністерство освіти і науки чітко вказало вузам, з яких предметів потрібно вимагати від абітурієнта сертифікати ЗНО при вступі на кожну спеціальність. У минулому році вузи вирішували це самі - головне, щоб у переліку предметів була українська мова. Про це повідомляють Еizvestia. Є досить несподівані пропозиції. Наприклад, філологи повинні здавати, крім української мови і історії, іноземна мова або географію. У той же час юристи та журналісти третім предметом виберуть математику або іноземний. Читайте також ЗНО-2018: в Міносвіти назвали дати реєстрації та розклад «Математика - це основний предмет ЗНО, спрямований на формування системного логічного мислення», - вважає Олег Шаров, директор департаменту вищої освіти МОН та один з керівників робочої групи, яка працювала над Умовами прийому-2018. Разом з тим на деякі спеціальності, для яких важливе значення має фізика (наприклад, енергетика, електротехніка, радіоелектроніка) або хімія (наприклад, хімічні технології), ці предмети не є обов'язковими, вони даються на вибір: або фізика, або іноземна; або хімія, або математика. А ось для контрактників перелік предметів для вступу визначає сам вуз.
Міносвіти узаконило перелік предметів для вступу до вузів 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.