Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Абітурієнтам на замітку: як краще підготуватися до ЗНО

Абітурієнтам на замітку: як краще підготуватися до ЗНО
Абітурієнтам на замітку: як краще підготуватися до ЗНО Доки вся країна святкує Новий рік, в одинадцятикласників немає часу надовго розслаблятися. В розпалі підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. 10 січня стартує реєстрація на пробне тестування, вже у квітні – перші екзамени.

Не відкладайте підготовку на останню ніч перед іспитом. Беріться за справу заздалегідь. Облаштуйте робоче місце так, щоб вас нічого не відволікало. Складіть план навчання, адже важлива систематичність. Поділіть інформацію на частини. Починайте з найважливішого розділу або із найскладнішого матеріалу.

Встановіть норму. Наприклад, за одну годину вивчити одну тему. Йдіть до мети, не відволікаючись. Після цього обов’язково відпочивайте 10-15 хвилин.

Не варто вивчати матеріал разом із кимось, адже найчастіше це марно витрачений на теревеньки час. Можете знайти собі суперника та готуватися з ним наввипередки – ставити один одному питання та відповідати на них.

Спробуйте зробити короткий конспект. Так ви краще запам’ятаєте матеріал та зможете повторити його прямо перед екзаменом.

Робіть якомога більше різних тестів із обраного предмету. Тренуйтеся, засікаючи час виконання завдань.

Перед сном перегляньте пройдений матеріал. Дивлячись на заголовок, намагайтеся пригадати зміст розділу. Так інформація краще запам’ятається.

Увечері напередодні екзамену дайте собі можливість перепочити: прогуляйтеся, почитайте цікаву книгу чи подивіться фільм. Добре виспіться, щоб наступного дня бути у формі – зібраним та зосередженим. Не панікуйте, мисліть позитивно та будьте впевненими в своїх силах.

Матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року, можна знайти тут. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Підготовка до ЗНО-2017 - Освіта та наука в Україні Нижче розміщено матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року:  [attachment=1539:ZNO_2017.zip]  Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.