Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Міносвіти: абітурієнти із зони АТО зможуть вступити до вузів без українських атестатів

Міносвіти: абітурієнти із зони АТО зможуть вступити до вузів без українських атестатів
Міністерство освіти і науки України повідомило про нову постанову, згідно з яким абітурієнти із зони проведення антитерористичної операції можуть вступати до вищих навчальних закладів без українських шкільних атестатів, після здачі випускних іспитів в спеціальних центрах.

"Коли надходить не має атестату, не здавав зовнішнє тестування, в такому випадку він за скороченою процедурою проходить на базі цього центру державну підсумкову атестацію", - сказала представник департаменту вищої освіти Міносвіти Світлана Криштоф на прес-конференції у вівторок в Києві.

Вона зазначила, що абітурієнти з Донбасу, які не мають українських атестатів, можуть здати випускні іспити в одному із спеціально організованих центрів "Донбас-Україна" в Донецькій, Луганській областях і переїхали із зони проведення антитерористичної операції вузів.

За результатами складання іспитів в центрах абітурієнти отримають довідку з оцінками з української мови та історії, а з решти предметів буде стояти тільки відмітка про їх здачі. На підставі такої довідки абітурієнти зможуть здавати вступні іспити до вузів Донбасу і вузи, які переїхали з зони АТО.

Термін дії довідки становить 3 місяці з дати початку занять у вузі.

Абітурієнти за цей термін повинні отримати повноцінний атестат і принести його в свій вуз, інакше вони будуть відраховані. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.