Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах залишається такою ж, як і раніше.

Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах залишається такою ж, як і раніше.
"Міністерство освіти і науки України ніякого рішення про продовження або скорочення тривалості навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах в 2016 або 2017 році не приймало, а в цьому році лист МОН" Про структуру навчального року і навчальні плани ЗНЗ "в цьому питанні не відрізняється від минулорічних ", - сказано в повідомленні.

За даними Міністерства освіти, в червні в загальноосвітніх навчальних закладах може проходити державна підсумкова атестація, шкільні практики, екскурсії та це традиційно є частиною навчального року. Таку ж структуру навчального року планується зберегти і в 2016/2017 навчальному році.

Громадськості нагадують, що ст. 16 Закону України "Про загальну середню освіту" від 1999 року передбачено, що: "Навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності починається в День знань - 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

У прес-службі Міністерства відзначили, що протягом червня батьки, вчителі та журналісти залишили багато запитів про нібито продовження навчального року до 1 липня.

Тим часом структуру навчального року (по чвертями, півріччями, семестрах) і тривалість навчального тижня встановлює власне загальноосвітній навчальний заклад в межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, за погодженням з відповідним органом управління освітою. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.