Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Співвідношення студенти-викладачі: КНУ у ТОП-100 світу

Співвідношення студенти-викладачі: КНУ у ТОП-100 світу
Співвідношення студенти-викладачі: КНУ у ТОП-100 світу Британське видання Times Higher Education, яке регулярно складає рейтинг кращих університетів світу (World University Rankings) опублікувало рейтинг університетів з найкращим співвідношенням студентів і викладачів — Top 100 universities with the best student-to-staff ratio.

У топ-100 цього рейтингу увійшов один український виш — Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що посів 74 позицію і має співвідношення 8,2 студента на одного співробітника. Раніше КНУ імені Шевченка вперше увійшов до рейтингу World University Rankings 2015/16 в категорії 601-800.

Рейтинг Топ-100 університетів з найкращим співвідношенням студентів і викладачів переважно представлений американськими і японськими вишами. Жоден університет з Великої Британії не увійшов до списку. Загалом рейтинг включає університети з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу.

Як правило, університети з найменшою кількістю студентів на одного співробітника — це невеликі ВНЗ із загальним контингентом менше 5 000 студентів.

Але багатьом великим установам, таким як Університету Джона Хопкінса в Сполучених Штатах, який має більш ніж 15 000 студентів, також вдається підтримувати високе співвідношення студентів і персоналу. Цей університет, що посідає в «World University Rankings 2016» 11-ю позицію, має трохи більше трьох з половиною студентів на кожного викладача.

Каліфорнійський технологічний інститут, як кращий невеликий університет в світі,— розташований в топ-50 списку з майже сімʼю студентами на кожного викладача.

Незважаючи на те, що велика кількість співробітників по відношенню до кількості студентів, як правило, передбачає менші розміри класу, це досить груба оцінка того, наскільки багато уваги отримує кожен студент. Однак, за твердженням укладачів рейтингу, цей показник є хорошою основою для створення навчального середовища з високим рівнем взаємодії та академічної підтримки. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • ЮНЕСКО оголосила найкращі вузи України - Освіта та наука в Україні Київський національний університет імені Тараса Шевченка очолив рейтинг 200 найкращих вищих навчальних закладів України за результатами 2008 рокуВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.