Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Школи Києва стали краще обігрівати

Школи Києва стали краще обігрівати
Школи Києва стали краще обігріватиЗбільшені об'єми спалювання мазуту для підвищення температури в навчальних закладах Києва. Крім того, щодня проводиться вимірювання температури повітря в приміщеннях навчальних закладів для подальшого реагування. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

У Головному управлінні палива, енергетики та енергозбереження відзначили, що під час зимових канікул опалювання в школах було відключене і після початку занять приміщення навчальних закладів прогріваються поволі. Саме тому було ухвалено рішення про збільшення інтенсивності опалювання.

У прес-службі Київської міськдержадміністрації також підкреслили, що в цей час температура в приміщеннях навчальних закладів відповідає Державним санітарним правилам і нормам, згідно з якими в приміщеннях шкіл температура повітря повинна бути: класи, кабінети -17-20 градусів, рекреації - 16-18 градусів, спортзал - 15-18 градусів, вестибюль, гардероб - 16-19 градусів.

Нагадаємо, що днями прокуратура Києва розпочала перевірку дотримання температурного режиму в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах Києва. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги: навчальних, градусів, закладів, приміщеннях, повітря, Києва, температури, міськдержадміністрації, Київської, температура, опалювання, закладах, також, підкреслили, інтенсивності, ухвалено, поволі, рішення, збільшенняСхожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Изучаем английский язык без напряжения
 • ISTQB Foundation Level – курсы открывающие мир IT
 • “Бар Гидкий Койот” – ідеальне місце для студентів
 • Почему стоит выучить английский язык
 • Защитые роллеты – привлекательное и практичное устройство
 • Архів
  Квітень 2019 (12)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.