Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Посвідка на постійне місце проживання в Україні для іноземців

Посвідка на постійне місце проживання в Україні для іноземців

Останнім часом кількість іноземців у нашій країні виросла та продовжує рости далі. Україна привертає їхню увагу своїми по справжньому родючими та багатими землями, мальовничими пейзажами, найгарнішими жінками, смачною кулінарією та вигідними умовами життя. Також з великою повагою вони ставляться до наших традицій і не відмовляються притримуватися їх. Насправді причин незлічена кількість, але в основному зараз це пов’язують з двома аспектами: економічним та політичним.

Іноземцю тимчасово дозволено знаходитися на території України 90 днів, у разі поважних причин термін може продовжитись ще на 90 днів. Але у зв’язку із особистими обставинами цього часу може бракувати. Більшість будує свій бізнес, навчається, одружується чи просто допомагає родичам і просто змушений знаходитися в країні необмежений період часу, а то і залишитися назавжди.

У таких випадках не буде зайвим отримати спеціальний документ, що надає право проживати на території держави без зайвих проблем та незручностей.

Посвідка на проживання – це довідка яка підтверджує особистість іноземного гостя та на законних підставах дозволяє проживати у країні. Якщо бажаний термін перебування в Україні становить більше року, то оформлюється постійна посвідка. Вона діє усе життя, за винятком того, що потребує оновлення по досягненню 25-ти і 45-ти років.

Для початку оформлення посвідки потрібно здійснити ряд вимог: в наявності мати всі обов’язкові документи, скласти заяву на прохання оформлення довідки для постійного проживання, дочекатися поки позив розгляне міграційна служба та отримати підтвердження від них.

Дуже важливо зібрати всі необхідні документи та завірити їх нотаріусом, вони повинні бути офіційно зареєстрованими. Також вагому роль грають довідки , що підтверджують причину з якою іноземець бажає залишитись у країні (посвідчення студента, працевлаштування, документ про шлюб і т.д.). Коло людей, які мають право на посвідку дуже широке, тому вимоги можуть відрізнятися.

В Україні посвідка на постійне проживання дозволяє здійснювати виїзд та в’їзд до країни в необмеженій кількості, що є вагомим плюсом для іноземця.

Взагалі, оформлення посвідки на постійне проживання досить непростий процес, тому якщо людина погано орієнтується у юридичних справах, то кращим варіантом буде звернутися до міграційних юристів vidnazhitelstvo.com, де цим займаються справжні професіонали.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • 10 правил эффективного чтения - Інструкція до життя Как эффективно читать книги? Как понять, что книга заслуживает вашего внимания? Как на долгое время запомнить то, что прочитали? Редактор сервисаВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Нові теми з англійської мови стають цікавими з перевіреними ГДЗ
 • Лучшие гаджеты для бега и не только: что поможет в тренировках?
 • В украинских школах физику, химию и биологию объединят в один предмет
 • Consigliori - мы доставляем кофе напрямую от производителя
 • Школьную форму купить в Украине: тонкости выбора
 • Архів
  Листопад 2017 (5)
  Жовтень 2017 (7)
  Вересень 2017 (1)
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.