Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Сортувати статті за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом
Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки

Лучшие гаджеты для бега и не только: что поможет в тренировках?

В нашу жизнь уже давно вошли различные гаджеты. Современные устройства направлены на то, чтобы стать помощником в любом деле. Существует ряд приборов и для занятий спортом, в том числе и бегом, которые фиксируют определенные показатели и предоставляют массу интересной информации о вашей тренировке.


Школьную форму купить в Украине: тонкости выбора

Купить школьную форму в Украине не составляет труда. Вопрос в том, какого качества она буде, сколько прослужит и какова стоимость костюма, который с достоинством продержатся целый год.

 

 

Был период, когда носили, что хотели или на что хватало, но пестрый разнобой не совсем уместен в государственном учреждении.

Подарок для долгожданной встречи с подругой
Подарок для долгожданной встречи с подругой

Длительные разлуки с подругами доставляют массу переживаний. Скомпенсировать долгое расставание поможет правильно подобранный подарок.


Несмотря на все шутки о женской дружбе, близких подруг отличает довольно тесная связь. Поэтому расстаться с таким человеком бывает сложно. Чтобы приумножить радость от встречи, можно выбрать приятный сувенир. Однако выбор подарков для самых близких людей всегда становится очень большой проблемой.


Посвідка на постійне місце проживання в Україні для іноземців

Останнім часом кількість іноземців у нашій країні виросла та продовжує рости далі. Україна привертає їхню увагу своїми по справжньому родючими та багатими землями, мальовничими пейзажами, найгарнішими жінками, смачною кулінарією та вигідними умовами життя. Також з великою повагою вони ставляться до наших традицій і не відмовляються притримуватися їх. Насправді причин незлічена кількість, але в основному зараз це пов’язують з двома аспектами: економічним та політичним.


10 правил эффективного чтения
 10 правил эффективного чтенияКак эффективно читать книги? Как понять, что книга заслуживает вашего внимания?
Как на долгое время запомнить то, что прочитали? Редактор сервиса Smart Reading, на котором собраны саммари книг нон-фикшн, делится советами, как читать эффективно.


Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Нюансы выбора и правильный уход за каркасным бассейном
 • Інтернет-магазин «Цитрус» – гаджети та аксесуари від виробника
 • Туфли лодочки: базовый предмет любого гардероба
 • Карандаш с логотипом – где может пригодиться
 • Продукція видавництва «Наш формат» – література, що виховує та надихає
 • Архів
  Квітень 2018 (2)
  Березень 2018 (3)
  Лютий 2018 (4)
  Січень 2018 (6)
  Грудень 2017 (5)
  Листопад 2017 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.