Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Конспект уроку природознавства у 1 класі на тему «Якими бувають рослини? Дикорослі та культурні рослини»

Конспект уроку природознавства у 1 класі на тему «Якими бувають рослини? Дикорослі та культурні рослини»

Початок знайомства учнів з дикорослими та культурними рослинами припадає на 1 клас, коли довготривале зосередження уваги дітей потребує частої зміни видів діяльності. Пропонуємо матеріал, який допоможе урізноманітнити уроки природознавства та допоможе презентувати матеріал уроку у цікавій формі. Автором конспекту уроку є користувач освітнього порталу «Всеосвіта», вчитель початкових класів Нестеровецької ЗОШ Подольська Ольга Володимирівна.

Вчитель пропонує провести урок вивчення нового матеріалу у формі дитячого журналу «Світ живої природи». У ньому 5 сторінок, кожна з яких має свою назву:

 1. «Якими бувають рослини?»;

 2. «Культурні рослини»;

 3. «Дикорослі рослини»;

 4. «Нумо, пограємо!»

 5. «Хто де росте?».

Розповідь-бесіда вчителя продовжує хід уроку після повідомлення учням теми та мети уроку. Сприймання та усвідомлення нового матеріалу відбувається в процесі подорожі першими трьома сторінками «живого журналу». Тут діти знайомляться з поділом рослин на дві основні групи: дикорослі та культурні. У свою чергу, відбувається знайомство з поділом рослин на підгрупи:

 • овочі, фрукти, квіти для культурних рослин,

 • дерева, кущі трав’янисті рослини для дикорослих.

Джерело https://vseosvita.ua/library/akimi-buvaut-roslini-dikorosli-i-kulturni-roslini-6636.html

Цей етап завершується виконанням рухливої фізкультхвилинки.

Етап систематизації та узагальнення знань розпочинається на сторінці «Нумо, пограємось» із відгадування загадок про рослини та роботи з підручником, а закінчується виконання гри «Хто де живе».

Підбиття підсумків уроку природознавства передбачає оголошення правил поведінки на природі та дбайливого ставлення до усього живого.

Детальний конспект уроку можна завантажити на власний ПК у розділі «Бібліотека» на офіційному сайті «Всеосвіти» після швидкої реєстрації та отримання її підтвердження. Ви також можете залишити свій коментар під публікацією або вподобати матеріал за допомогою спеціальної кнопки.

Кожен охочий може додати авторські методичні розробки до онлайн-бібліотеки платформи, отримавши сертифікат про публікацію з підтвердженням авторства. Документ має унікальний номер, під яким він занесений до загального списку документів від «Всеосвіти».

Протягом жовтня на порталі триває акція «методичний тиждень». Це нагода для авторів розробок отримати ексклюзивний сертифікат, можливість безкоштовного отримання сертифікату учасника вебінару та грошову винагороду в сумі від 100 до 500 гривень. Призи отримають за результатами рейтингу перші 40 освітян. Рейтинг складається у 2-х категоріях : за кількістю завантажених публікацій та кількістю вподобань під ними.

Організатори також пропонують взяти участь в авторських освітніх вебінарах, що мають на меті підвищення професійної компетентності педагогів. Детальніше ознайомитись з деталями акції, умовами конкурсів та участі у дистанційних курсах та вебінарах ви можете на сайті освітнього порталу.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Заняття по скайпу: чи варто? - інші статті Коли виникає проблема підтягнути відставання по предмету або добре підготуватися до ЗНО, то насамперед потрібно знайти репетитора, який доступно і

 • Готуємо смачну каву в домашніх умовах - інші статті Кожного ранку ви можете побачити колони людей з сонними обличчями, які шукають очима кавові автомати, кафешки чи машини. Неможливо прокинутися безВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.