Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

імені, будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Заняття по скайпу: чи варто?

Заняття по скайпу: чи варто?

Коли виникає проблема підтягнути відставання по предмету або добре підготуватися до ЗНО, то насамперед потрібно знайти репетитора, який доступно і зрозуміло допоможе надолужити і засвоїти знання. Однак, знайти репетитора - це не єдина проблема. Наступне питання – ціна репетитора може бути вища за заняття вдома у школяра і трохи нижчу за заняття у себе вдома  або, як кажуть, на нейтральній території. Ще один варіант – заняття по скайпу. Цей вид навчання має суттєві переваги, однак він не позбавлений і певних недоліків. Тож чи варто погоджуватися на заняття по скайпу?

Звісно, варто, тим більше, що такі заняття мають чимало переваг.

1. Насамперед, заняття вдома допомагають заощадити час, адже для проведення уроку потрібно лише сісти за стіл і включити комп'ютер.

2. Крім дорогоцінного часу, при такій системі навчання можна зекономити гроші, бо, зазвичай, викладачі за уроки по скайпу встановлюють суттєво меншу ціну, ніж за заняття наживо.

3. У пошуках репетитора є висока ймовірність домовитися з найкращим викладачем, графік роботи якого з учнями розрахований майже по хвилинах. Інколи він змушений відмовляти, бо не має можливості займатися з усіма бажаючими через велику зайнятість. Саме тому шанс домовиться з таким викладачем про заняття вдома по скайпу досить високий, адже йому не доведеться витрачати час на дорогу додому і він зможе виділити вам більше часу в своєму розкладі. Чимало високо професійних викладачів є на порталі репетитори України.

4. Не потрібно витрачатися на підручники, адже можна скористатися учбовим матеріалом в електронному вигляді, представленому безкоштовно.

А щодо мінусів при занятті вдома по скайпу, то найбільш суттєві з-поміж них такі:

1. Вважається, що заняття з репетитором по інтернету не мають обмежень за віком. Однак очевидним є те, що для молодших школярів вони не дуже підходять, оскільки їм важко концентруватися і утримувати певний час увагу на репетиторі, який знаходиться не поряд, а лише у вигляді зображення на екрані.

3. Згідно сучасних методик викладання учбових дисциплін із школярами, особливо молодшими, потрібно застосовувати різноманітні ігрові техніки, що мають змінюватися протягом уроку. Через комп’ютерний екран впроваджувати це досить складно, а інколи й майже неможливо.

4. Певна кількість викладачів не погоджується на проведення уроків он-лайн, оскільки доводиться занижувати ціну за навчання.

Отже, висновок очевидний: заняття по скайпу мають суттєві переваги, тому застосовувати їх можна і потрібно, але при цьому варто врахувати також недоліки, про які вже йшла мова.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Де у Києві навчитися олійному живопису - інші статті Із захопленням роздивляєтесь картини великих художників, але так і не наважуєтесь взяти до рук пензлик? Арт-студія "Ліхтарик” позбавляє від зайвих

 • Готуємо смачну каву в домашніх умовах - інші статті Кожного ранку ви можете побачити колони людей з сонними обличчями, які шукають очима кавові автомати, кафешки чи машини. Неможливо прокинутися безВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.