Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, Україні, України, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Продукція видавництва «Наш формат» – література, що виховує та надихає

Продукція видавництва «Наш формат» – література, що виховує та надихає
Продукція видавництва «Наш формат» – література, що виховує та надихаєРаніше слова «Наш формат» викликали у багатьох асоціацію тільки з музичними проектами, фестивалями чи випуском продукції із національною символікою. Та з 2006 року за підтримки українського громадського діяча та мецената Владислава Кириченка «Наш Формат» приділяє увагу якісній україномовній продукції, до якої входить і література. Уже з 2013 року агенція помітно розширила свою видавничу діяльність. Саме тоді тираж книг зріс з 10 тисяч до 195 тисяч примірників. Підприємство видало більш ніж двісті перекладів на українську мову, серед яких також були «Чому нації занепадають», «Від нуля до одиниці», «Сила інтровертів» та інші.

Зараз дане видавництво створює та випускає літературу, яка надихає, пропонує цікаві ідеї, сучасні та незвичні рішення. Серед книжкової продукції видавництва «Наш формат» можна знайти дитячу літературу, історію, військову справу, художні твори, мотиваційні книги та про ведення бізнесу, написані для жінок, чоловіків та дітей.


В категорії музична продукція є різні аудіодиски з класичною музикою, нові хіти від українських зірок. Окрім випуску цікавої та пізнавальної книжкової та музичної продукції, агенція також пропонує записи аудіокниг, виробляє одяг з національною символікою, організовує різноманітні події.


«Наш формат» має більш ніж 800 точок продаж, свій інтернет-магазин, регіональні представництва в таких містах як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Калуш. Також видавництво має можливість доставки продукції по всьому світу.


Головною метою його діяльності є популяризація якісної української культурної продукції та розвинення україномовного середовища. Своєю основною місією «Наш Формат» вважає формування нової генерації в нашій державі на основі справжніх високоінтелектуальних та культурних цінностей, які відповідають часу.


З продукцією цієї мистецької агенції також можна ознайомитись та при бажанні придбати в інтернет-книгарні Yakaboo. Зручний пошук, широкий асортимент творів, доступні ціни та багато інших важливих переваг забезпечують даному сайту велику кількість відвідувачів і користувачів.


На даний час популярне видавництво «Наш формат» є лідером у сфері нон-фікшн. Це мистецька агенція, яка вже багато років плідно працює для своїх читачів, щоб заповнити книжкові полиці якісною україномовною літературою. Вона успішно справляється з цією задачею. Це факт.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Де у Києві навчитися олійному живопису - інші статті Із захопленням роздивляєтесь картини великих художників, але так і не наважуєтесь взяти до рук пензлик? Арт-студія "Ліхтарик” позбавляє від зайвих

 • Готуємо смачну каву в домашніх умовах - інші статті Кожного ранку ви можете побачити колони людей з сонними обличчями, які шукають очима кавові автомати, кафешки чи машини. Неможливо прокинутися безВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Как в Канаде обучают магистров и докторов
 • Водоемульсійна фарба: різновиди і технічні характеристики складів
 • Архів
  Травень 2019 (11)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.