Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Малкович: Заборонити російські книги - це як заборонити наркотики

Малкович: Заборонити російські книги - це як заборонити наркотики
В Україні потрібно заборонити книги, які мають антиукраїнський зміст, а за поширення таких потрібно накладати великий штраф.

"Заборонити російські книги - це як заборонити наркотики. Все одно вони будуть проникати. Треба забороняти книги, які мають антиукраїнський зміст, це повинні відстежувати люди. Треба перекласти дуже велику відповідальність на самі видавництва або на тих людей, які закуповують. Якщо ти купив цю книгу, ти повинен заплатити такий шалений штраф, щоб ти ледве вижив, а може і не вижив. Ти повинен сам цього боятися як вогню, щоб цього всього не заходило", - зазначив видавець.

 

 

Крім того, за словами Малковича, важливо врегулювати той факт, що якщо права на іноземну книгу вже закуплені українським видавництвом, не слід впускати такий же продукт з-за кордону.


"Для мене росіяни цікаві своїми перекладними книжками, які не встигають виходити в Україні. Але, якщо я "Гаррі Поттера" видаю тут, якщо ми ці права купили, це має відстежуватися інформаційно, кому належать ці права. Це зовсім неважко, це все видно на комп'ютері. Якщо ці права в Україні, ця книга, здавалося б, не повинна вже завозитися. Чому я повинен боротися на своєму українському ринку з іншим "Гаррі Поттером"? Це неправильно, якщо це вже на українську мову перекладено", - вважає Малкович.


Пізніше повідомлялося, що урядовий законопроект передбачає створення громадської експертної ради при Держтелерадіо, яка буде перевіряти всю книжкову продукцію з РФ і надавати дозволи на поширення в нашій країні.

У разі прийняття зазначених нормативних змін книгорозповсюджувачі отримають кілька місяців відстрочки під час перехідного періоду. Надалі порушники закону будуть каратися штрафами на рівні 10 мінімальних зарплат (зараз розмір однієї – 1450 грн).

Мова йде про книги з антиукраїнським, антидержавним, ворожим для України вмістом.


За даними Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів (УАІК), вітчизняний ринок за підсумками 2015 року склав 95 млн дол., а з урахуванням поставок з РФ – 250 млн дол. У Держтелерадіо підрахували, що понад 70% книгопродукції, яка продається в Україні, надходить з РФ, причому левова частка цього імпорту – контрафакт.

Зазначимо, письменники і видавці сходяться на думці, що запровадження системи дозволів на книги з Росії буде реальним механізмом контролю над тим, що ввозять і продають на книжкових полицях. За даними УАІК, переважна більшість членів асоціації підтримають впровадження дозвільного принципу на книги з країни-агресора.

 


 

 
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріалиВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Книга – верный спутник образованного человека
 • Перевод денег выгоднее делать с помощью интернета
 • Что нужно чтобы быть востребованным программистом
 • Выбираем спортивные кроссовки
 • Хоумскулінг в Україні
 • Архів
  Березень 2019 (9)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)
  Листопад 2018 (24)
  Жовтень 2018 (7)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.