Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Водоемульсійна фарба: різновиди і технічні характеристики складів

Водоемульсійна фарба: різновиди і технічні характеристики складів

фарбування стіни водоемульсіонкоюПри виконанні оздоблювальних робіт в приміщеннях і на зовнішніх об'єктах завжди використовується безліч будівельних матеріалів. Для лакофарбових матеріалів відводиться особливе місце. Їх призначення полягає в створенні декоративно-захисних покриттів, які роблять зовнішній вигляд більш естетичним, і продовжують експлуатаційний термін пофарбованих поверхонь на тривалий час. Водоемульсійні фарби є однією з різновидів лакофарбових продуктів, що володіє найбільш екологічними і безпечними показниками, що дуже приваблює споживачів.

Водоемульсійні фарби Sniezka користуються особливою популярністю, так як на протязі всього свого існування забезпечували високу якість і надійність при фарбуванні стель і стін з різних матеріалів. Купити водоемульсійну фарбу за прийнятною ціною можна перейшовши за прямим посиланням - https://oxidom.com/otdelochnye-materialy/kraski/vodoemylsionnaya-kraska

Загальні характеристики водоемульсійних фарб

 • Склади водних емульсій відрізняються між собою наявністю різних компонентів, проте загальна полімерна композиція і вода притаманні всім.
 • У складах водоемульсіонок присутні додаткові компоненти, що дозволяють виготовляти лакофарбові продукти подібного виду з певними фізичними характеристиками.
 • Залежно від призначення засобу, в емульсію додають різні допоміжні речовини для її придатності до фарбування безлічі поверхонь.
 • Співвідношення застосовуваних інгредієнтів залежить від подальшого призначення тієї чи іншої фарби.
 • Спочатку всі водні фарби випускаються в білому вигляді, але при необхідності можна отримати будь-який відтінок з бажаної насиченістю. Для цього необхідно додати в білу фарбу спеціальний пігмент або змішати кілька пігментів.
 • Всі компоненти що входять до складу водоемульсійних фарб розчиняються у звичайній чистій воді.

Переваги водних фарб

Основні позитивні сторони водоемульсійних складів полягають в наступному:

 • Відсутність шкідливих токсичних речовин свідчить про безпеку водоемульсійних фарб.
 • В умовах хорошої вентиляції фарби досить швидко схоплюються. Зазвичай час висихання становить в межах двох годин.
 • Відсутність неприємних запахів сприятливо позначається на комфорті при роботах з матеріалом.
 • Широкий спектр всіляких відтінків дозволяє урізноманітнити дизайнерські рішення.
 • Простота нанесення водних фарб дозволяє виконувати роботи без наявності особливого досвіду. Також не потрібно будь-якого професійного інструменту.

Різновиди і особливості фарб

Залежно від міститься в складах фарб полімеру, розрізняють наступні водні склади:

 1. Мінеральна водоемульсійна фарба виготовляється з цементу і гашеного вапна. Основним їх застосуванням є цегляні і бетонні поверхні, схильні до суттєвого гідронавантаження. Характеризуються нетривалим експлуатаційним терміном і низькою вартістю, що автоматично виключає велику затребуваність.
 2. Акрилові водні склади є досить якісним і найбільш популярним матеріалом. Завдяки вмісту в складі акрилових смол, у вигляді основного компонента, даний вид фарби добре підходить для фарбування будь-якого матеріалу. Акрилова водна емульсія має високу вартість, проте це з головою компенсується універсальними характеристиками фарби, завдяки яким забарвлене покриття служить досить довго.
 3. Силіконова фарба - це оптимальний варіант для вологого приміщення. Даний універсальний продукт відмінно приховує дефекти до 2 мм. Характеризується відмінною водостійкістю і антисептичними можливостями.
 4. Силікатна фарба сама міцна і довговічна, завдяки присутності в складі рідкого скла. Склад добре атмосферостійкий, але не рекомендуємо для фарбування надмірно вологих основ. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Меблі, необхідні для учбового класу - інші статті 2018 Одним з найважливіших елементів успішності шкільного процесу є якість шкільних меблів та відповідність характеристик предметів віковим особливостям

 • Хоумскулінг в Україні - інші статті 2018 Чи існує альтернатива традиційній школі в Україні? Чи легальний хоумскулінг за українським законодавством? Чи зможе дитина на домашньому навчанні

 • Як підготуватися до весілля? - інші статті 2018 Одне з найбільш значущих подій в житті вимагає серйозної підготовки. Тут немає дрібниць, будь-яка деталь може все зіпсувати. Тому готуватися доВхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.