Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або в GOOGLE:
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, Університет, Університету, управління, центру, цього, школи, якості

Показати всі теги
{links}▸ Фунгіциди – надійний та гарантований захист садових рослин від грибкових захворювань

Фунгіциди – надійний та гарантований захист садових рослин від грибкових захворювань

Останнім часом майже всі рослини, які культивуються в садівництві, почали піддаватися грибковим захворюванням. Це достатньо серйозна проблема для всіх, без виключення, садівників. Тому, якщо ви помітили, що ваші рослини уражені грибком – потрібно терміново вдаватися до дій, інакше врятувати рослину буде вкрай складно.

У цьому випадку на допомогу садівникам приходять спеціальні препарати – фунгіциди yaskravaklumba.com.ua, які, при вдалому застосуванні, надійно справляються з подібними інфекціями.

Що собою являють «фунгіциди»?

Хвороби рослин грибкового походження, які викликані фітопатогенними грибами найбільш розповсюджені та небезпечні. Саме грибки є збудниками багатьох захворювань, що вражають садові рослини.

З грибковими ураженнями, такими як фітофтороз, різні види гнилей, борошниста роса, різноманітні плямистості листя, пероноспороз, коренева гниль та ін. ефективно борються лише фунгіцидні речовини. Тому їх використання допоможе вам захистити зелені насадження у саду чи городі.

Фунгіциді – це хімічні препарати для попередження та лікування рослин (в перекладі з латинської «той, що вбиває гриби»), вони підвищують імунітет рослини, вбивають та припиняють розмноження шкідливих мікроорганізмів та комплексно захищають рослину.

Сьогоднішній ринок пропонує цілий арсенал дієвих препаратів, серед яких можна вибрати оптимальний засіб як для профілактики та попередження, так і для лікування захворювання рослин.

Сучасні фунгіциди є безпечними для людей, тварин та бджіл, їх застосування дає швидкі та відчутні результати. Деякі препарати мають пролонгований період дії, тобто забезпечують тривалий захист рослин.

Класифікація фунгіцидних препаратів

Для того, щоби зрозуміти, який саме препарат вам потрібен, необхідно знати класифікацію фунгіцидних препаратів. Кожна група цих засобів відрізняється своїми функціями, механізмом дії та способом застосування.

Фунгіциди класифікуються :

 • Щодо хімічних властивостей :
  • органічні – виготовлені на основі органічних речовин, не містять важких металів та інших шкідливих хімікатів, легко розкладаються під дією живих організмів та легко комбінуються з іншими пестицидами;
  • неорганічні – містять у своєму складі сполуки сірки, міді, ртуті, нікелю, калію, марганцю та інших речовин;
 • В залежності від дії на збудника:
  • профілактичні або захисні – запобігають зараженню рослини або припиняють розвиток та поширення збудника у місці скупчення інфекції;
  • лікувальні – діють безпосередньо на збудника та викликають його загибель після зараження рослини;
 • По характеру використання:
  • для протруювання насіння – використовуються для боротьби з шкідниками, що знаходяться в насінні або в ґрунті;
  • препарати для обробки ґрунту – знищують ґрунтових збудників, особливо у теплицях та парниках;
  • для обробки рослин в період спокою – застосовують ранньою весною або взимку;
  • для обробки рослин в період вегетації – профілактичні препарати для застосування влітку;

Сьогодні для зручності садівникам та городникам випускають немало універсальних фунгіцидів: той самий препарат може застосовуватись і для протруювання насіння, і для обробки ґрунту та рослин в вегетаційний період.

Що стосується механізму та характеру дії фунгіцидів на збудників грибкових інфекцій, то тут усі препарати поділяються на два великих види:

 • Фунгіциди контактної дії – залишаються на поверхні рослини та викликають загибель збудника при безпосередньому з ним контакті. Їх дія направлена лише на зовнішню боротьбу з патогенними мікроорганізмами. Ефективність таких препаратів залежить від багатьох факторів: тривалості дії, кількості фунгіциду, хімічної стійкості та погодних умов.
 • Системні фунгіциди – розповсюджуються по судинній системі рослини та пригнічують розвиток збудника. Їх ефективність визначається швидкістю проникнення в тканини рослин та майже не залежать від погодних умов. Ці препарати здатні підвищувати імунітет рослин, виробляючи більше захисних елементів.

Існують також фунгіцидні препарати комбінованої дії, які об’єднують у собі функції системних та контактних фунгіцидів. Їх особливість полягає в тому, що вони здатні глибоко проникати одночасно у листові пластини рослин та у насіннєві оболонки.

Способи застосування фунгіцидів

Застосовувати фунгіциди можна трьома способами:

 • протруювання насіння перед висіванням. Це роблять за допомогою сухого порошку або водним розчином фунгіциду;
 • обприскування дорослої рослини. Обробку виконують розчином фунгіциду весною або восени;
 • внесення сухого препарату або розчину безпосередньо у грунт перед посадкою рослини;

Усі фунгіциди повинні застосовуватися згідно з інструкцією, дотримання якої не дозволить нашкодити рослинам. Саме тому при роботі з препаратами важливо дотримуватися техніки безпеки: захищати руки рукавицями, одягати захисний одяг, мити руки після закінчення робіт і не допускати до приміщення дітей та домашніх тварин.
 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Квіткова кав'ярня ЩАСТЯ - інші статті 2018 С чем у нас ассоциируются живые цветы? Конечно, с изяществом, красотой и… счастьем.Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Заказав увеличение трафика вашего сайта от компании IPM Group вы опередите конкурентов
 • Как иностранцу получить вид на жительство в Украине?
 • ТОВ «БПТ» – верный помощник всегда рядом
 • Лестница, как путь к красоте и счастью
 • Зачем нужна пультовая охрана
 • Архів
  Травень 2019 (13)
  Квітень 2019 (19)
  Березень 2019 (17)
  Лютий 2019 (10)
  Січень 2019 (12)
  Грудень 2018 (20)

  Наші друзі
  2008-2010, 2015-∞ «Залік.Орг.Юа» .

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.