Навчання
Пошук на сайті
Швидкий пошук

Або
Теги

будуть, випускників, вищих, Всі конспекти для 9 класу, ВСІ конспекти уроків для 8 класу, Вчителю початкових класів, дітей, закладів, ЗБІРНИК ЗАВДАНЬ для підсумкових контрольних робіт з історії України, зовнішнього, Конспекти уроків англійської мови 9 клас, Конспекти уроків з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ 8 клас, міністерства, Міністр, навчальних, навчального, навчання, науки, незалежного, області, образования, освіти, освіту, оцінювання, проведення, рішення, роботи, розвитку, років, студентів, Також, тестування, України, української, Університет, Університету, управління, центру, школи, якості

Показати всі теги
{links}Виберіть варіант відображення: Повністю або Тільки заголовки
▸ Коментар Українського центру оцінювання якості освіти, щодо тестування у 2009 році

Коментар Українського центру оцінювання якості освіти, щодо тестування у 2009 році
alt

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив коментар до наказу Міністерства освіти "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році"


24 вересня 2008 р. в Міністерстві юстиції України зареєстрований наказ Міністра освіти і науки України № 804 від 3 вересня 2008 року "Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2009 році".

Згідно з зазначеним наказом у 2009 році бажаючі вступити до вищих навчальних закладів України на навчання за освітньо-професійними програмами молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямування) повинні будуть пройти зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень у формі тестування, що проводитиметься у травні-червні із таких предметів: українська мова та література (один тест), математика, фізика, хімія, історія України, географія, біологія та одна із іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська).

Кожен учасник зовнішнього оцінювання, який пройшов реєстрацію, матиме можливість скласти не більше п'яти тестів із вказаних вище предметів. Тест із української мови та літератури є обов'язком для всіх учасників зовнішнього оцінювання. Вибір решти предметів із запропонованого переліку кожен учасник тестування здійснюватиме самостійно.

Результати, отримані під час зовнішнього оцінювання, будуть зазначені в сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти, які абітурієнт подаватиме до приймальних комісій вищих навчальних закладів. Результати визначатимуться на основі показників виконання всіх завдань, включених до тесту, за рейтингового шкалою від 100 до 200 балів. За результатами зазначеними в сертифікатах, проводитиметься конкурсний відбір серед бажаючих стати студентами конкретного вищого навчального закладу. Перелік предметів, із яких будуть прийматися сертифікати для участі в конкурсі, визначатиме кожен вищий навчальний заклад самостійно. Але до цього списку не можуть бути включені інші предмети, ніж ті, що зазначені вище.

Результати, отримані учасниками зовнішнього оцінювання, також будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за курс середньої освіти з тих предметів, із яких учасник тестування проходив оцінювання. Вони будуть обраховуватися за критеріальною шкалою (від 1 до 12 балів), але лише за виконання субтесту (частини завдань), включених до тесту. Звертаємо увагу на те, що, випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2009 року, на відміну від випускників попередніх років, не матимуть змоги вибирати (чи не вибирати) результати зовнішнього оцінювання для зарахування їх результатами державної підсумкової атестації. Результати зовнішнього оцінювання, визначені у 12-бальній шкалі, будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації автоматично.

Громадяни, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади в попередні роки і мають бажання стати студентами вищих навчальних закладів, також повинні пройти зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень. Вони мають змогу обрати не більше п′яти предметів для проходження зовнішнього оцінювання з переліку, що наведений вище, включаючи обов'язковий тест із української мови та літератури. 

Інші матеріали з категорії
Ключові теги:Схожі матеріали

 • Технічні характеристики тестів - Зовнішнє тестування Офіційні технічні характеристики тестів 2009 року з біології, географії, іноземної мови (англійської, іспанської, німецької та французької), історії,


#1 написав: Юльчік (8 травня 2009 20:02)
Дайте відповіді до ЗНО з біології!!

#2 написав: ТУРКО ВіТАЛіЙ (24 травня 2009 21:47)

НУ ДАЙТЕ !!!!!!!!!НУ ДАЙТЕ ЖЕ ВІДПОВІДІ НА РЕЗУЛЬ ТАТИ ТЕСТІВ

#3 написав: admin (25 травня 2009 17:09)
смотрите на главной странице. Размещать будем сразу после прохождения тестирования

#4 написав: Venom (15 червня 2009 12:15)
ду результати з укр. мови??

#5 написав: StetS (15 червня 2009 13:49)

НУУУУУУ!!!!

и где же обещанные результаты по укр.????

уже вроде больше 12 часов!?Даешь ответы!!!


Вхід на сайт
Логін
Пароль
 
Увійти через ВК або Google
ТОП матеріали
 • Завтра - последний день регистрации на пробное ЗНО
 • Студентов-медиков в Украине будут оценивать по мировым стандартам
 • 30-ий ювілей Erasmus: історія успіху
 • Вузы Украины: справочник абитуриента 2017
 • 10 фантастичних книжок початку 21 століття
 • Архів
  Січень 2017 (10)
  Жовтень 2016 (1)
  Вересень 2016 (3)
  Липень 2016 (14)
  Червень 2016 (6)
  Березень 2016 (5)

  Наші друзі  Яндекс.Метрика
  2008-2010, 2015 «Залік.Орг.Юа».

  При використанні матеріалів порталу Zalik.org.ua гіперпосилання на ресурс обов'язкове. У відповідності з нормами ст. 8 Закону України Про авторське право (3792-12), матеріали, розміщені на даному сайті, є об'єктом авторського права. Будь-яке копіювання інформації без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО, і буде переслідуватися за законом.